Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Google введе податки для YouTube-блогерів – від 0 до 30% в залежності від країни

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Починаючи з червня 2021 року, компанія Google почне утримувати податки США з доходів, які автори отримують від глядачів у своїй країні. Отже, компанія просить якнайшвидше надати YouTube-блогерів свою податкову інформацію щодо доходів у США в обліковому записі AdSense. 

У разі ненадання податкової інформації до 31 травня 2021 року, із загальних доходів авторів у всіх країнах може бути вирахувано до 24%, йдеться у повідомленні компанії.

Розмір податкової ставки варіюється від 0 до 30% в залежності від того, чи є між країнами угода про уникнення подвійного оподаткування. Потенційний прибутковий збір Google пов'язаний зі змінами в податковому законодавстві США, згідно з якими компанія зобов'язана брати податки з доходів авторів каналів від американських глядачів.

Нагадаємо, 17 лютого Верховна Рада прийняла в першому читанні податок на послуги цифрових компаній-нерезидентів, якими, зокрема, є найбільші соціальні мережі, месенджери та відеохостинг YouTube. 

Іноземні онлайн-сервіси (Facebook, Netflix, Youtube та інші), якими користуються українці, повинні будуть платити податок за свою фактичну роботу в Україні.

Наші інтереси: 

Живемо в час швидких перемін. Переглядаються всі правила, зокрема й податкові.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи