Важливість: 
3

Категорія:

Головнокомандувач ЗСУ озвучив пріоритети військової реформи

Ключовий пріоритет воєнної реформи та підготовки військ є підвищення їх мобільності. Про це заявив начальник Генерального штабу - головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко під час зустрічі з членами Київської асоціації військових аташе, повідомляє прес-служба Міноборони.

muzhenko.jpg

Віктор Муженко

"Мова йде про переміщення відповідних сил та засобів - бригад, полків, батальйонів, які будуть переміщуватися на загрозливі напрямки, виходячи з активності і оцінки характеру дій противника. Відповідні дії відпрацьовувалися під час стратегічних навчань, які передбачали переміщення і здійснення маневру на великі відстані. Я веду мову про навчання: "Літня гроза 2016", "Південний вітер 2016" і "Непохитна стійкість 2017", коли здійснювалося переміщення різними способами - залізничним транспортом, автомобільним транспортом, своїм ходом, повітряним транспортом, і рейдові дії десантно-штурмових військ на відстань більше 1000 кілометрів", - сказав начальник Генштабу.

Він також зауважив, що під час таких навчань велика увага приділяється здатності військ долати водні перешкоди, яких багато в Україні.

"Ми не збираємося форсувати Волгу. Ми збираємося йти по своїй території і по своїй землі. І як би хто які б "фейкові" там не вкидав документи, в нас немає завдань за межами кордонів України", - підкреслив Муженко.

Зазначається, що за підсумками зустрічі аташе з питань оборони ФРН та президент Київської асоціації військових аташе полковник Норберт Гесс дав високу оцінку прогресу у реформах, якого Збройні сили України досягли у 2017 році.

"Ви і ваші Збройні сили досягли доволі значного прогресу за такий короткий час. Справа не просто в досягненнях за короткий час, а в тому, що все це було зроблено під час війни. Я не знаю жодного народу, жодної країни, яка зробила те, що ви робите зараз. Я особисто пишаюся тим, що є свідком та частиною цього процесу розвитку ваших Збройних сил", - наголосив Гесс.

У свою чергу Муженко подякував за допомогу країнам-партнерам і вручив подяки військовим аташе Канади, Сполучених Штатів і ФРН за грунтовний внесок у процеси трансформації українського війська та плідне військове співробітництво протягом 2017 року.

Наші інтереси: 

Україна потребує восокомобільну, сучасну армію. Початок вже покладено.

Гравець: 
Оксана Колосовська
90

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка