Важливість: 
2
Голівуд і романтичні спогади: арт-проекти Франческо Брушиа

Галерея портретів голлівудських богинь повертає нас в недавнє минуле з його ностальгічними афішами, написаними аквареллю, які і сьогодні продовжують нас хвилювати...


Я заходжу в Арт Бутік Даямі Моралес і... завмираю на порозі. За столом схилилися перед екраном ноутбука Даямі і легенда нео-поп-арту Франческо Брушиа. Від несподіванки протираю очі, але бачення не зникає. Так, Франческо в Києві! Він привіз на презентацію свою нову роботу – портрет Мерилін Монро, прикрашений чорними діамантами, рубінами, турмаліном, помаранчевим і червоним опалом.

Миттєво організовую фотосесію… Франческо покірно позує…А потім, за кавою, ми довго розмовляємо про мистецтво поп-арту…

* * *

Новатор і експериментатор, натхнений творчістю Енді Уорхола (Andy Warhol) і Мерилін Монро (Marilyn Monroe), Франческо Брушиа знайшов свій власний унікальний стиль. Картини він створює на основі фотографій і використовує в них не тільки різні фарби (масляні, акрилові, акварельні), але також дорогоцінні та натуральні матеріали: золото, срібло, смальту, глянець і інші.

Портрет – провідний жанр у творчості митця. Його пензлю належать портрети відомих всьому світу людей, а успіх його картин пов'язаний не тільки з високою професійною майстерністю і самобутньою манерою живопису, а й з внутрішньої емоційною насиченістю робіт, що особливо очевидно в ряді творів. Наприклад, в серії портретів голлівудських богинь: Мерилін Монро, Одрі Хепберн, Софі Лорен, Бріджит Бордо, Ліз Тейлор і Джини Лолобріджіти, де ідоли сучасності хизуються в прикрашених перлами сукнях і на століття відображені в позах, що вже давно стали частиною історії, але знову нам показані крізь призму неймовірною фантазії художника. Ця галерея портретів повертає нас в недавнє минуле з його ностальгічними афішами, написаними аквареллю, які і сьогодні продовжують нас хвилювати...

П'єро Томмасоні (Piero Tommasoni) обгрунтовано називає Франческо Брушиа «племінником» Енді Уорхола, але справедливо зазначає, що Франческо в своїй творчості пішов далі як в інтерпретації фотозображень, так і у використанні нових матеріалів, що дозволяє нам переосмислити образи минулого і визначити їх місце в нашому сьогоденні.

А Еммануела Маззотті (Emanuela Mazzotti) так само відзначаючи, що хоча Брушиа і запозичив у американського художника техніку шовкографії, полотно, акрил і фотографічні зображення, він, тим не менш, створив «новий проект». І в цьому проекті «злиття мистецтва і засобів масової інформації знаходить своє примирення в блискучому образі персонажів на сучасній сцені».Джерело:
Архів Військово-історичного товариства "СПАДЩИНА".


Наші інтереси: 

Знати сучасне мистецтво і художників.

Гравець: 
Володимир Федько
53

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка