Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
 • Відвідувань: 0
 • Переглядів: 0

GoldExim: провідний експортер с/г продукції в Україні

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

GoldExim – один із відомих світових постачальників сільськогосподарської продукції. 

Cпеціалізацією компанії є експорт:

 • олійних культур (соняшникової олії);
 • зернових;
 • різних видів бобових (нут, квасоля, горох, сочевиця);
 • цукру.

Завдяки новітнім агрономічним технологіям, які використовують більшість виробників, з кожним роком Україна збирає все більші врожаї, якими цікавляться охочі зі всіх країн світу, і саме від налагодженого експорту цієї продукції компанією goldexim.net/ua залежить успіх не тільки для самого виробника (вигідні ціни, швидка реалізація) але і загалом для країни, адже експорт сільськогосподарської продукції займає досить вагому частку в створенні ВВП країни.

Надійна доставка продукції клієнтам зі всього світу

Серед найбільших переваг компанії варто виділити не тільки надійність від співпраці з постачальниками сільськогосподарської продукції, але і вигідне ціноутворення на запропоновані послуги:

 • торгівля (постачання оптовим покупцям якісної продукції);
 • переробка продукції (наявність власних потужностей з переробки дозволить налагодити постачання покупцям продукції з конкретними вимогами);
 • зберігання та обробка, що дозволяє підтримувати високу якість продукції на протязі тривалого часу;
 • пакування;
 • митне оформлення;
 • пропозиція насіння преміум класу.

До співпраці з компанією може долучитись будь-який місцевий виробник, який шукає надійного партнера з відмінним обслуговуванням та сервісом. Потужна логістична система компанії з власним транспортом, дозволить зробити все можливе, щоб кожен клієнт зміг легко задовольнити свої потреби в експорті продукції.

Загалом, клієнтами компанії є оптові покупці, які здатні запропонувати найбільш конкурентноспроможні ціни. Налагоджені відношення з покупцями зі всього світу, дозволяє здійснювати експорт на найбільш вигідних умовах для кожного постачальника та виробника продукції.

Замовлення послуг та співпраця на взаємовигідних умовах

Щоб скористатись вигідною пропозицією щодо експорту насіння, достатньо зв’язатись по телефону або електронній пошті, або замовити безпосередньо саму послугу в спеціальній формі, вказаних на сайті. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість послуг та сервісу, детальна консультація виробників сільськогосподарської продукції – ось що можна отримати при зверненні до надійної компанії-експортера.

Наші інтереси: 

.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи