Важливість: 
3
Герасимов оприлюднив розмову між начебто Тимошенко та Коломойським – відео

Глава фракції БПП Артур Герасимов продемонстрував у Верховній Раді запис телефонної розмови, яку вели начебто Юлія Тимошенко та олігарх Ігор Коломойський. Раніше відео з таким записом було оприлюднене в соціальних мережах.

19031301.jpg

фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net

Він заявив, що лідерка "Батьківщини" має публічно розповісти про фінансове співробітництво з олігархом.

На запису жінка, з голосом схожим на голос Тимошенко вітає з днем народження Ігоря Коломойського та дякує йому за те що "вміє бути справжнім другом, та справжнім партнером".

Під час демонстрації запису до трибуни підійшов нардеп від "Батьківщини" та політтехнолог, який курує весь медіанапрямок щодо Тимошенко, Олександр Абдуллін і заявив: "Артур, ти ж придурок, просто придурок. Подумай, що ти зараз робиш на всю країну".

Герасимов зазначив, що у Тимошенко з Коломойським давні зв'язки і додав, що хоча походження запису незрозуміле, достовірність його для нього не викликає сумніву, повідомляє Українська правда.

"Він вчергове показує подвійні стандарти - публічно нещирі погрози олігархам, а за лаштунками цілування у дьосна. Суспільство втомилося від вашої постійної брехні Юліє Володимирівно, як старого політика. Ви вже 25 років боретеся з олігархами. Починали з Лазаренка, а продовжуєте з Коломойським", - сказав представник БПП.

Герасимов додав, що його фракція вимагає публічного звіту про фінансові домовленості з Тимошенко з Коломойським.

Тимошенко у відповідь розповіла про чергову частину розслідування журналістів щодо розкрадання в оборонній сфері і участь у цьому правоохоронних органів.

 

Наші інтереси: 

У війні компроматів вилазять факти. Якщо думати і аналізувати, можна все зрозуміти: хто є хто.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка