Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Генштаб ЗСУ застерігає від фейків в соцмережах. Мобілізаційні заходи проводяться виважено та грамотно

Категорія:

Світ:

Генштаб ЗСУ повідомляє про фейки та ворожу пропаганду, яку ведуть боти на користь країн агресора. Основна форма поширення фейку – коментарі у чатах та соціальних мережах, що роблять переважно за допомогою фальшивих акаунтів, так званих ботів та тролів, часто погано підготовлених. Але можуть зустрічатися й матеріали "інформаційних агентств".

22031801.jpg

ЗСУ знищує ворога. Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Російські пропагандисти масово розповсюджують інформацію про те, що, начебто, Збройні Сили України кидають у бій непідготовлених воїнів.
Основні ознаки:
- Емоційність викладу
- Неможливість ідентифікації автора тексту
- Підкреслена «українськість»
- Застосування штампів у стилі розп’ятого хлопчика, фраз на кшталт «Обещали подготовку, отправили копать окопы, не стреляли вообще», та ін.

Генштаб ЗСУ інформує, що подібна інформація не відповідає дійсності. Головний доказ цьому – великі втрати у лавах збройних сил рф.

Командування Сухопутних військ Збройних Сил України проводить мобілізаційні заходи виважено та грамотно. У підрозділи Збройних Сил України, територіальної оборони, інших військових формувань бажають записатися добровольцями тисячі українців, які мають досвід бойових дій. Десятки тисяч бажаючих чоловіків та жінок не мають такої змоги й чекають своєї черги якраз тому, що територіальні центри комплектування (колишні військкомати) приймають на службу людей із відповідним військовим фахом у міру того, як розгортаються підрозділи й усі види їх забезпечення.

Воювати "гарматним м’ясом", без підготовки завжди було і залишається прерогативою росіян-окупантів. До того ж керівними документами Збройних Сил України та Сухопутних військ ЗС України начальникам ОТЦК та СП заборонено призивати громадян, які раніше не мали досвіду проходження військової служби.

Командування Сухопутних військ, Керівництво Української держави та Збройних Сил цінує життя кожного нашого громадянина і дає можливість вступити в боротьбу за волю України лише з належним озброєнням та належною підготовкою, щоби наші воїни мали якнайвищі можливості виконати завдання, знищити ворога і вижити.

Ми методично і планомірно ліквідуємо російських окупантів і продовжимо робити це до перемоги України у російсько-Українській війні.

Наразі проводиться активна робота зі створення кол-центрів на базі обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки аби громадяни мали нагоду звертатись до ОТЦК та СП безпосередньо за місцем призову військовослужбовців.

У зв’язку з великою кількістю охочих вступити до лав ЗСУ та оскільки здійснюється мобілізація великої кількості людей ОТЦК та СП перевантажені, тому можуть виникати організаційні проблеми. Ми просимо вас у разі призову ваших близьких та рідних на військову службу без відповідної підготовки або належного екіпірування повідомляти Міністерство Оборони та керівництво ЗСУ.

В кожному індивідуальному випадку будемо реагувати окремо.
Разом переможемо!

Наші інтереси: 

Розуміти, що ворог веде тотальну війну проти України, елементом якої є інформаційна війна. Потрібно перевіряти та аналізувати інформацію.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Кращий коментар

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Щойно стало відомо, що запрацював офіційний сайт Центру національного спротиву sprotyv.mod.gov.ua – для підтримки та координації всіх, хто бажає боротися за звільнення України від орків.

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Щойно стало відомо, що запрацював офіційний сайт Центру національного спротиву sprotyv.mod.gov.ua – для підтримки та координації всіх, хто бажає боротися за звільнення України від орків.