Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
55

Фінансова розвідка виявила привласнення Януковичем і спільниками майже 200 млрд. гривень

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Розслідування розкрадання коштів колишньою владною верхівкою тривало з березня 2014-го по серпень 2016 року. Державна служба фінансового моніторингу України виявила присвоєння екс-президентом Віктором Януковичем і його оточенням 199,4 мільярда гривень.

Інформацію про це Держфінмоніторинг опубліковав на сайті уряду.

"За весь період проведення розслідувань щодо фінансових операцій, проведених колишніми високопоставленими особами, підготовлено та направлено до правоохоронних органів України 461 матеріал (85 узагальнених і 376 додаткових узагальнених матеріалів)", - йдеться в повідомленні.

За інформацією Держслужби, окрема увага приділяється пошуку і блокування активів колишніх високопосадовців за кордоном.

За час проведення розслідувань, підрозділами фінансових розвідок інших країн повідомлено про заморожування активів колишніх високопоставлених та пов'язаних з ними осіб на загальну суму 107,2 мільйона доларів США, 15,9 мільйонів євро і 135 мільйонів швейцарських франків", - зазначили у Держфінмоніторингу.

Серед країн, в яких були заморожені кошти колишніх чиновників названі: Австрія, Великобританія, Латвія, Кіпр, Італія, Ліхтенштейн, Швейцарія і Нідерланди.

У кінці серпня секретар РНБО Олександр Турчинов закликав Верховну Раду проголосувати за спецконфіскацію коштів Януковича.

Перед цим повідомлялося, що в провідних антикорупційних організаціях заявили, що в розслідуванні махінацій часів Януковича зрушень немає.

Раніше Янукович в суді ЄС заявив, що всі звинувачення, висунуті проти нього, є політично-вмотивованими, а також говорить про "надмірний" обсяг заморожених коштів на його європейських рахунках.

Наші інтереси: 

Не пройшло й трьох років, як виявили, скільки ж вкрала попередня сім'я.

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

А скільки тих, хто крав разом з Януковичем, продовжує красти при новій владі ?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!