Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Фемінізм і толерастія вбивають країну

Питання: За що феміністкам-гендеристкам, райдужним співтовариствам і толерастам всіх кольорів зарубіжні товариші дають гранти? Відповідь: за організацію соціальних катаклізмів і потрясінь.

Навіщо донорам, котрі сидять в затишній далечі організовувати “солодкі” революції в Україні? Відповідь: щоб заробити ще більше.

Стверджую: інвестиції в толерастів відмінно окуповуються. Як це працює?

Ідея така: якщо на певній території почати зрушувати загальноприйняті орієнтири (іноді їх називають традиційними цінностями) – станеться соціальний катаклізм, суспільство впаде у хаос.

Спробуйте в будинку зрушити головні стіни. Відразу відчуєте результат. А заодно дізнаєтесь розцінки на будівельні роботи.

Але якщо дурнів, що рухають ці стіни в житловому будинку, швидко виловлюють і нейтралізують, то з «соціальними інженерами» все далеко не просто.

По-перше, соціальні експерименти розтягнуті в часі, і зрозуміти їхню справжню природу спочатку буває не просто, а потім вже пізно.

По-друге, архітектори соціальних перебудов завжди маскують деструктивні технології під благі наміри.

Повторюю: будь-яка зміна традиційних цінностей завжди закінчується загальнонаціональними потрясіннями. Соціальним хаосом.

Як відомо, нормальні люди, яких більшість, в хаосі жити не хочуть. Вони за будь-яких умов намагаються самоорганізуватися. Фішка в тому, що на вихід з хаосу їм потрібні ресурси. Тобто – гроші. Гроші, природно, позикові, бо суспільство, що переживає розвал, нічого, крім масового зубожіння населення і братовбивчих воєн, не виробляє. Зрозуміло, що при цьому у виграші залишаються ті, хто керує рухом за руйнування традиційних цінностей, а потім надає грошові позики.

Які ж нові цінності-орієнтири несуть в наше життєве поле борці за «толерантне суспільство»?

І феміністки-гендеристки, і ЛГБТ-спільноти (Микита Сергійович Хрущов влучно називав їх підарасами) – всі вони ЗАВЖДИ атакують найбільш стійкий осередок суспільства – традиційну сім’ю. Воно й зрозуміло. Розвал сімейних цінностей дає найпотужніші катаклізми в суспільстві. А також неабияку вигоду організаторам толерастичного руху. Руйнування країни, масова бідність і зламані долі, звісно ж, не рахуються.

(клацайте на фото, щоб збільшити)Фемінізм: рівні права, рівні обов’язки

І ось, з’явилася нова генерація «борців за загальне щастя». Херсонський експерт з гендеру Ольга Жукова знову атакує сімейні підвалини: «У 21 столітті жінки мають право і можливості не народжувати дітей. І ніхто не має права змусити жінку зробити це», – зі знанням справи стверджує експерт з рівних прав між статями.

Гострота закликів гендерного експерта стає зрозумілою, коли знаєш демографічну статистику. А вона така: в Херсоні на 300 000 населення народжується всього 3000 дітей на рік. Репродуктивної молоді (біологічно здатної виробляти потомство) в обласному центрі – 10,5%.

Щоб не повторюватися, поставлю феміністкам-гендеристкам, а також райдужним спільнотам, одне риторичне питання: хто буде платити солідарну пенсію старій і виснаженій «громадськими» працями феміністці? Хто буде піклуватися про її забезпечену старість?

Хто? Арабо-індусо-китайські діти? Або експерти з гендеру думають, що пенсію створює пенсійний фонд? Про «потомство» яке виходить із взаємної любові ЛГБТ громадян (за хрущовським висловом – підарасів) я навіть не говорю.

Я вважаю всіх грантоїдів, котрі справно відпрацьовують «розвиток толерантного суспільства», або дурнями, або злочинцями-колабораціоністами. Кажу це з повною відповідальністю за кожне сказане слово.

Якщо толерасти вважають, що їх атака на традиційні сімейні цінності обійдеться без соціальних потрясінь – вони нічого не розуміють. А якщо розуміють і роблять: значить – злочинці.
 


В тему:
Межа толерантності, або що таке tolerastia
У Швейцарії відбувся перший антифеміністський з’їзд
Традиційний розподіл статевих ролей вигідний економічно
Вагітність зміцнює жіночий організм на все життя
Слово психіатра: "Лібералізм - різновид психологічного розладу"

Наші інтереси: 

Здорове і освічене суспільство, стійке до лівацьких спокус. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи