Важливість: 
2

Спецтема:

Фальстарт демократів: те, що закидають Трампу, насправді зробив Байден

Тут народ трохи перезбудився після того, як Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури імпічменту для Президента Трампа. Підстава – нібито Трамп тиснув на Зеленського, щоб той розпочав розслідування щодо корупційних зв'язків сина Джо Байдена в Україні.

peloci.jpg

Ненсі Пелосі Photo: Manuel Ceneta (AP)

Я не здивуюсь, що це результат інтриг всередині демпартії. І хтось свідомо її спровокував на таку промову, щоб врешті-решт дискредитувати і змінити групу впливу в керівництві партії. Хоча можливий і варіант навпаки – команда Трампа свідомо спровокувала демократів на такий собі фальстарт.

Те, в чому зараз намагаються звинуватити Трампа (і чого він ще не робив, хоча може й хотів би) – насправді реально зробив Байден, коли був віце-президентом США. Та ще й необережно сам похвалився цим на одному із збіговиськ демпартії. А саме – він вимагав від керівництва України зняти генпрокурора Віктора Шокіна, який розслідував справи фірми, де працював син Байдена. У разі незняття Шокіна Байден погрожував зупинити американську допомогу (і це коли в Україні стояло питання реального виживання).

І ось тут демократів чекає велика небезпека. Справа в тому, що роздмухування ними теми розмови Трампа з Зеленським викликає запитання: а як там з Байденом? І можна бути впевненими, що республіканці обов’язково цим скористаються. А якщо почнеться розслідування, що ж такого Трамп може шукати на Байдена, то почнуть «спливати» і його тиск з вимогою звільнити українського генпрокурора, і дивні походеньки його сина в Україні та Китаї. І пік розслідувань припаде на літо 2020 року – незадовго до президентських виборів. Що може втопити рейтинг Байдена (який, нагадаю, є на сьогодні основним кандидатом від демократів), а змінити фігуру для протистояння з Трампом просто не буде часу.

Отже, можна розслабитись. Замість імпічменту буде буря в стакані води. Трамп залишається Президентом. США продовжують допомагати Україні. Більшість і республіканців, і демократів - за допомогу Україні.

Наші інтереси: 

Уважно стежимо за подіями в США - стратегічного союзника України

Гравець: 
Володимир Щербина
 
Форум Підтримати сайт Довідка