Еней Світлий: Планер(ка) - Листопад 2015

Радіймо, друзі!

Надійшов час підбити підсумки моєї місячної праці над оновленням "Народного Оглядача". Цього місяця працював виключно над завершенням впровадження нової можливості - голосування за "Учасників публікації". Працював над цілісністю та узгодженістю (повнотою подання даних, однотипним виглядом і поведінкою) усіх сторінок статистики.

Коротко по виконаному: 1) завершив роботу над сторінками статистики Галії, які надають дані за Інвестування, Голосування й Торгівлю та пов’язаних з ними Харизмою, Авторитетом та Активністю, 2) завершив першу частину роботи над сторінками голосування за користувачів (учасників подій та прямих голосувань) - показ загального набору даних, 3) створив рішення, що дозволяє розпізнати додатковий контекст голосування, 4) видозмінив напрацьований раніше механізм діалогових вікон для можливості використання додаткового контексту голосування, 5) виявив та проаналізував теоретичну можливість використання цього розширеного контексту для впровадження у подальшому системи кешування відмальованих сутностей.

Детальніше:

1. Завершив роботу над сторінками статистики Галії, які надають дані за Інвестування, Голосування й Торгівлю та пов’язаних з ними Харизмою, Авторитетом та Активністю. Це сторінки статистики Галії, вже наявні на сайті Народного Оглядача. Код формування усіх сторінок було повністю переглянуто, виділено типові блоки коду й випрацювано їх структуру й алготитм, що дозволяє легко, в подальшому, створювати нові сторінки для будь-якого іншого типу даних.

2. Завершив першу частину роботи над сторінками голосування за користувачів. Було здійснено пошук можливих варіантів місця розміщення таких даних та способу їх показу, що узгоджувався б з раніше напрацьованим досвідом. Зважаючи на особливості організації цього, нового, набору даних використати раніше застосовану оптимізацію з об’єднанням сторінок кількох типів статистики в одну застосувати не вдалося. Натомість, у профілі користувача було створено два окремі розділи з результатами голосування як 1) самого користувача так і 2) сторонніх користувачів за нього. Поточний вміст таких сторінок містить загальний набір даних, відповідно до описаних вище напрацювань.

Подальші кроки:

  • розширення цього набору даних відомостями до "додатковий контекст голосування".
  • створення окремих вибірок для показу лише голосувань за учасників публікації.

3. Створив рішення, що дозволяє розпізнати додатковий контекст голосування. Це було необхідно для отримання можливості розрізнення прямих голосувань за гравців та голосувань за учасників публікацій.

4. Видозмінив напрацьований раніше механізм діалогових вікон для можливості використання додаткового контексту голосування. Така потреба виникла через ізольованість попереднього рішення, що унеможливлювало використання у ньому розширеного контексту голосування. Системний підхід, використаний у розробці попереднього рішення (відповідність між "думкою" - "назвою" - "дією", відсутність передчасної оптимізації...), дозволив внести такі змінити без надмірної втрати часу й, навіть, його спростити. :) Приємно.

5. Виявив та проаналізував теоретичну можливість використання цього розширеного контексту для впровадження у подальшому системи кешування відмальованих сутностей. Впровадження такого кешування було відкладено у минулому місяці, саме через потребу пошуку й розробники такої системи відслідковування випадків вбудовування сутностей одних у інші. Реалізація такого механізму буде виконана згідно пріоритетів у черзі завдань на розробку.

Завдання щодо наступних кроків такі самі, що й у попередньому місяці: 1) завершення розробки можливості голосування за Учасників і викладення оновлення на робочий сайт "Народного Оглядача", 2) огляд наявної системи розподілу ролей користувачів на сайті та впровадження механізму від’ємного голосування 3) початок роботи над нейромережею "Третій Гетьманат".

Робота йде. Постійно і невпинно. Дякую інвесторам, які вірять команді розробки й продовжують підтримувати її внесками. Ми постійно шукаємо шляхи взаємодії з вами й відслідковуємо ефективність вже наявних (щоденний звіт у планерці перетворився на щотижневий саме з цієї причини).

Проте, брак фінансування вже є критичним, що є знаком як впроваджувати нові - прозоріші механізми планування роботи й звітності, так і переглядати стратегію розвитку ресурсу загалом. Стратегія води (стратегія життя) усе розставить на свої місця. Разом ми все зможемо!

Хай Буде!

Гравець: 
Еней Світлий

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка