Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 13
  • Переглядів: 13

Електропастухи – чудове рішення для випасання коней

Електропастухи – хороший та економний варіант створення пасовиськ для коней. Це вбереже ваших тварин від випадкового зіштовхнення із автомобілем, а також перешкодить втечі коней, пошкодженню ними полів та атаці хижих звірів.

Як працює електронний пастух?

Електропастухи – це конструкції, які встановлюються на потрібних територіях, огороджують їх та не допускають втечі коней. Генератор виробляє імпульси досить високої напруги, вони проходять 1 раз на секунду. Коли тварина торкається огорожі, її вдаряє легкий розряд електричного струму. Однак, він настільки мінімальний, що абсолютно не шкодить коням, проте гарантує вироблення стійкого рефлексу у тварини. Вона буде відходити від огорожі, адже підсвідомо відчуватиме небезпеку.

Електропастухи складаються із:

  • стовпчиків або стійок, вони виготовлені із якісних матеріалів, що є абсолютно стійкими до погодних умов;
  • ізоляторів;
  • провідників, найкращими є металеві дроти, оплетені мотузкою, для коней обирають яскраво пофарбовані широкі стрічки. які легко розтягуються;
  • джерела живлення, можуть підключатися до мережі, акумулятору чи сонячної батареї.

Обирати найпотужніші варіанти живлення варто, якщо планується випасання тварин, які мають довгу шерсть, огорожа має велику протяжність чи у стаді багато самців.

Переваги використання електропастухів для випасання коней

До головних переваг використання електроогорож для коней варто віднести наступні:

  • Економію коштів. Вам більше не потрібно платити пастухам, щомісячна їхня заробітна плата може бути використана для покращення фермерського бізнесу чи ведення інших справ.
  • Надійність. Електропастухи міцні, стійкі до дощу, сонячних променів та вітру. У середньому їх можна використовувати до 7 років. Це при тому, що вони окупляться уже на 2-й рік.
  • Мобільність. Пасовисько для коней не буде прив’язаним до певної території, адже огороджу можна легко переносити, встановлюючи на інші ділянки.
  • Легкість монтажу. Встановити електроогорожі можна самостійно, для цього не потрібно наймати працівників. Усі дії детально розписані у інструкції. 

Тож, якщо ви шукаєте сучасне та економне рішення для випасання коней, електропастухи від компанії Bastion стануть найкращим варіантом. Доступна ціна, відмінна якість та легкість у користуванні дозволяють кожному фермеру легко та просто займатися своєю діяльністю.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...