Експерти визначили лідера національної революції з найбільшим потенціалом

Господи, дякую Тобі, що дав нам лідера. Я не сподівався, що Ти відповіси так швидко! О, як правий Азарів - досить скигліти, все можна випросити в Господа. Прямо сьогодні в ранкових новинах я побачив того, кого я просив. Звичайно, я надіюся, що це він.

140125-danylyuk.jpg

Олександр Данилюк, Спільна Справа
Олександр Данилюк, Спільна Справа

Я молився два рази. Перший раз за Вашінгтона, другий раз за Леха Валенсу і третій раз хотів попросити в Господа Саакашвілі. Але вже не втиг - з'явився Валенса!

Тиждень тому фокус-група журналістів і експертів провела мозковий штурм під назвою "Коли діждемось Вашінгтона, Валенсу чи Саакашвілі"?

Робота проходила в три етапи:

1. Опис ситуації "як є?". Лідери, організації, мобілізаційна здатність (скільки бійців здатні мобілізувати протягом 2 - 4 годин), фінансування, симпатії та антипатії між лідерами і членами організації, примітки.

2. Опис ситуації "Як має бути?". Що задовільнить всіх українців, які вийшли на Евромайдан - формулювання об’єднавчої мети і які є варіанти її досягнення.

3. Звернення до лідерів із пропозицією аксептувати мету і обрати програму дій.

Було виявлено близько 20 впливових груп і їх лідерів. Потім було складено список 12-ти найвпливовіших. Потім методом виключення група визначила одну особу.

Результат був несподіваний і не очевидний з самого початку:
Олександр Данилюк, Спільна Справа.

Посилання на робочий документ.

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка