Важливість: 
5
Духовно розвинена людина повинна чинити опір злу - це необхідна умова еволюції

Людина покликана до світового будівництва серед хаосу. Вона повинна виховувати в собі мужність вічного дозору і участі в космічній битві, яка відбувається навколо неї. Не приймаючи участь в космічній битві із злом, ми зраджуємо все людство.

Якщо Закон Карми є Закон Відплати, то чи треба людині брати на себе виконання цієї відплати? Легенда попереджає, що сама людина не має права брати на себе виконання Закону Карми, бо цей закон непорушний сам по собі.Людина не повинна мстити за завдану їй несправедливість. Цим відає Вищий Суд - Закон Карми.

Хто з нас може знати, що отриманий нами удар не є заслуженим нами зворотнім ударом Карми?

Повертаючи цей удар з помстою в серці, ми не зменшуємо свою карму, а продовжуємо її і навіть збільшуємо її в тяжкому для нас напрямку.

Ми повинні прощати наших особистих ворогів - інакше ми не вийдемо із кола Карми.

Легенда говорить, що знищення земного ворога за допомогою вбивства є створення сильного ворога в тонкому світі. Древні казали ворогові - "Якщо вб'єш, тим гірше для тебе. На Небі битва зручніше, і там вражу тебе". Так своєрідно висловлювали древні вічність життя і непорушність Карми.

Ми повинні чинити опір злу, вказує легендаОпір злу є необхідною умовою еволюції.

Є багато способів опору злу, що не посилює карму - перш за все, силами духу.

Відсіч ворогові, здійснена без злоби в серці, значно могутнішаОбов'язок кожної духовно розвиненої людини завжди бути на сторожі і в міру сил чинити опір злу.

Людина покликана до світового будівництва посеред хаосу і повинна виховувати в собі мужність вічного дозору і участі в космічній битві, яка відбувається навколо неї.

Якщо людина не хоче, щоб її захлиснули хвилі хаосу, вона повинна бути завжди готовою протистояти будь-якому злу.

Не приймаючи участь в космічній битві із злом, ми зраджуємо все людство.

* * *

В міру того, як проживає своє життя людина, карма погашаєтьсяАле в той же час створюється нова карма.

В залежності від мудрості людини буде якість цієї нової карми.

Якщо її страждання навчать її смиренності і любові, якщо її прикрості й тривоги спонукають її виправити вчинені нею помилки, якщо вона заплатить свої кармічні борги розумно, - то в такому разі її нова карма буде гарною.

Якщо вона озлобиться і внаслідок цього заподіє лихо іншим - в такому випадку її карма буде поганою.

Людина, яка пригнічена всілякими бідами і нещастями, не повинна нарікати на своїх ближніх і на відсутність справедливості, бо суть її труднощів - результати її минулих помилок.

Треба прийняти їх стійко, смиренно, і таким ставленням усунути від себе багато тривог і мук, якими ті люди, хто не знає Закону, ще більше посилюють лиха свого життя.

Майбутнє людини залежить від її власних зусиль, і той же Закон, який несе їй страждання, принесе їй, з такою ж неминучістю радість, якщо людина посіє добре насіння.

Людина сама робить свою карму, створюючи однаково як свої здібності, так і свої обмеження.

Діючи цими, створеними нею самою здібностями, і стикаючись з викликаними нею самою обмеженнями - в її владі, посилити або послабити свій творчий хист, розширити або звузити свої обмеження.

Ланцюги, що зв'язують її, вона зробила сама, і вона може або розпиляти їх, або стягнути їх ще сильніше.

Таким чином ми всі господарі нашого завтра, як би ми не були обмежені сьогодні результатами нашого вчорашнього дня.

Непорушність і незмінність Космічних Законів є необхідною умовою для вірного успіху і для ясного передбачення свого майбутнього.

Людина може стати паном своєї долі тільки тому, що вона живе в світі, де діє Закон.

В цьому світі знання можуть дати людині проникнення в діяльність її душі і силу направляти своє майбутнє, будувати і особистий свій характер, і майбутні умови свого життя.

Знання Закону Карми стає для неї силою, що підтримує, піднімає і надихає.

Зазвичай більшість з нас, виплачуючи кармічні борги, створює собі змішану нову карму, що сполучає хороше з поганим, але у більш мудрого з нас буде більша кількість хорошого, ніж поганого.

Поки людина не поставиться свідомо до Плану Еволюції, не може бути для неї великих змін з життя в життя.

Підйоми і падіння вдалою і невдалою долі, горе і радість - чергуються в наступних життях.

Тільки тоді, коли людина вирішує слідувати Плану Еволюції, жити не для себе, а для своїх побратимів - тоді починає прискорюватися її еволюція.

Тоді її прогрес стає швидким, збільшуючись наче в геометричній прогресії.

Ми не повинні уявляти, що "доля", обрана для індивідуума, не піддається змінам. Людина може змінити свою долю, реагуючи на обставини незвичайним чином.

Нестриманим рухом вперед до вдосконалення, людина може свою карму обігнати, і карма її не наздожене.

Зупинившись в своєму розвитку, людина отримує повну чашу карми.

Коли людина, прагнучи до вдосконалення, розвиває свої духовні сили, направляючи їх на користь еволюції і для блага ближнього, вона не тільки погашає всю свою карму, але полегшує від наслідків поганої карми все людство.

Наші інтереси: 

Не приймаючи участь в космічній битві із злом, ми зраджуємо все людство.

Гравець: 
Сергій Остапенко

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка