Важливість: 
5
Друзі, прошу підтримати розвиток нашого стартапу щедрими дарами

Радіймо, друзі! Щиро дякую всім, хто допоміг нам заплатити за сервер! До кінця місяця нам ще треба винагородити наших програмістів за творчу працю і підтримати розвиток нашого постіндустріального телебачення 3.0. 

160419-rozrobka.jpg

Творимо новий світ!
Творимо новий світ!

У цьому місяці в нас пішла продуктивна робота в напрямку постіндустріального телебачення 3.0 – Intermarium-TV. Це нам потрібно не тільки для дистанційного знайомства, а й для розвитку міжморського пост-туризму.

Проте головний здобуток квітня – запровадження системи колективного імунітету нашої мережі через механізм розширеного голосування за статті. На підході – розширене голосування за коментарі і прискорення роботи сайту для авторизованих користувачів.

До кінця місяця створимо виокремлений простір для спілкування акціонерів сайту, а також «Золотий клуб» – для тих акціонерів, які входять у перші 20% списку за сумарним обсягом інвестицій.  

З сьогоднішнього дня починаємо створювати на сайті радіоканали. Почнемо з української музики, поступово розвиватимемо канали польської, литовської, білоруської музики. Також будуть радіоканали «Політика», «Культура», «Релігія» та інші.

Триває робота над програмуванням системи «Демоси», проте це складний проект, тому перші результати зможемо побачити тільки влітку цього року.

У 2016 році на нашому сайті вже було запроваджено багато корисних і цікавих новацій – їх можна переглянути у спецтемі Розвиток сайту НО. У травні будуть приємні сюрпризи, над якими зараз працюємо.

У першу чергу треба оплатити сервер (до 25 квітня), а після цього підтримати програмістів. 

Друзі, прошу трохи напружитися, щоб оперативно закрити цю грошову тему і не відволікатися на неї. У нас на підході багато значно цікавіших речей! Головне - ми вже знаємо, що нам робити. Єдине, що нас стримує, - це слабке фінансування.  

Для підтримки розробки можна робити автоматичні інвестиції через сайт або регулярні дари через Приватбанк:

Можна робити перекази на мою картку Приватбанку: 4731 1856 1099 7030

Для наших закордонних друзів є й інші варіанти.

Після здійснення переказу прошу мені про це повідомити.

Творимо! 

«Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. Тож хай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небесах» (Матвій 5.14–16).

Гурт «Сонячна машина»: Ти в мене є! (2015)

Наші інтереси: 

Що більше фінансування, то швидше розвиватиметься наша справа. Працюємо на себе і майбутні покоління українців. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка