Важливість: 
5
Другий випуск «Гартленду»: прошу підтримати видання паперового журналу

Цей випуск присвячено зв’язку між релігією, націоналізмом і особистим здоров’ям. У понеділок 4 березня макет журналу віддаємо в друк і здійснюємо оплату. Прошу всіх зацікавлених у паперовому «Гартленді» підтримати грошима.

hartlend-2019-02-1-1-2.jpg

Фрагмент обкладинки другого випуску журналу «Гартленд»
Фрагмент обкладинки другого випуску журналу «Гартленд»

Колективні дослідження, здійснені спільнотою «Народний Оглядач» протягом останнього року, привели нас до переконання, що практичною реалізацією аріянства є націотворення, а це, у свою чергу, потребує наявності здорового і довгоживучого, а ще краще – умовно безсмертного організаційного ядра.

Саме цій темі присвячено новий паперовий випуск журналу «Гартленд». Ключові слова: Український рай, Божественна експансія, Азбука націоналізму, Античне харчування, активне довголіття, фізичне безсмертя.

Навіщо нам паперове видання?

По-перше, це магічний акт матеріалізації наших мрій. Що не кажіть, а інформація на сайті сприймається як щось уявне, а от коли тримаєш в руках паперовий журнал – це вже щось реальне і вагоме.

По-друге, паперове видання дозволяє завжди мати під руками світоглядний концентрат наших досліджень і при потребі легко знаходити бажану інформацію.

По-третє, журнал допомагає поширювати наш світогляд і знаходити однодумців. Одне діло, коли радиш людині пошукати в інтернеті «Народний Оглядач», і зовсім інше – коли даєш в руки глянцевий альманах.

По-четверте, це просто класно! Гарні речі приносять радість і притягують удачу.

Протягом лютого місяця ми підготували макет журналу, за вихідні його остаточно вичитуємо і в понеділок віддаємо в друк. Друкарня почне роботу одразу ж після оплати. Тому прошу всіх зацікавлених підтримати цю справу грошима. Моя гривнева картка Приватбанку 4731 1856 1099 7030, інші варіанти підтримки – на цій сторінці.  

Якщо все зробимо вчасно, то 24 березня на черговій 35-й конференції НО відсвяткуємо презентацію другого випуску «Гартленду» і зробимо відеозапис цієї радісної події.

Творимо!

Фрагмент обкладинки другого випуску журналу «Гартленд»

Maxima - У Раю

Наші інтереси: 

Розвиваємо власний паперовий журнал.

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка