Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Другий пішов: у Сирії загинув російський генерал, який командував бойовиками ДНР

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Сирії в результаті мінометного обстрілу загинув генерал-лейтенант російської армії Валерій Асапов. Про це повідомляє радіостанція "Говорит Москва" з посиланням на джерело у штабі 5-ї армії. 

За словами джерела, Асапов не виходить на зв'язок з 16:00 суботи. За його даними, генерал і два полковники загинули від мінометного вогню, снаряд влучив у командний пункт. За словами співрозмовника радіостанції, мова може йти про зраду, оскільки обстріл вівся за точним наведенням.

У соцмережах пишуть, що Асапов загинув під Дейр-ез-Зором, разом із генералом загинув перекладач.


У міністерстві оборони Росії не підтверджують і не спростовують ці повідомлення.

Валерій Асапов відомий тим, що командував бойовиками терористичної організації "ДНР", він керував так званим "1-м армійським корпусом", який дислокується в Донецьку.

Раніше агенція Reuters повідомила, що втрати російських військових від початку 2017-го року стали найбільшими за часи участі в сирійській компанії і загинули близько 40 найманців та силовиків РФ. Однак у Міністерстві оборони РФ заявили про те, що інформація про 40 загиблих російських силовиків у Сирії не відповідає дійсності, а матеріал Reuters назвав замовним. 

 

Наші інтереси: 

Розплата за злочини.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

КАРА НАСТИГЛА ВІЙСЬКОВОГО ЗЛОЧИНЦЯ!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!