Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Допомога в організації переїзду в Києві

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Переїзд в нове помешкання або офісне приміщення завжди викликає безліч незручностей, і головна з них – це переміщення важких речей (меблів, побутової техніки, кухонних приладів, офісної техніки) до нового помешкання чи приміщення.

При переміщенні великої кількості вантажів, кожен може скористатися послугою сторонніх вантажників, але як знайти професіональних фахівців, які гарантуватимуть високу якість робіт, акуратність при переміщенні, завантаженні та вивантаженні різноманітних цінностей та речей? Справжні професіонали вантажники Київ – це гарантія надання високоякісних послуг кожному клієнту, котрий бажає отримати повноцінний сервіс, який включає:

 • якісну та безпечну упаковку, котра збереже майно від будь-яких механічних пошкоджень;
 • маркування всіх речей з фіксацією порядкового номера у документах реєстратора;
 • надання охорони при переміщенні цінних вантажів (особливо цінне майно та речі будуть під надійною охороною спеціалізованого наряду на всіх етапах транспортування та вивантаження до вказаного місця);
 • високу організацію роботи (всім процесом вантажних робіт керує координатор, який чітко дослуховується до всіх побажань клієнта);
 • надання транспорту необхідного розміру (транспорт компанії має спеціальні кріпильні засоби для бережливого відношення до майна);
 • власні пакувальні матеріали (при замовленні послуги, повідомте оператору про необхідність в пакувальних матеріалах).

Вантажники з професійними навичками

З першого погляду, вантажник – непримітна професія, але це зовсім не вірно. Кожен вантажник повинен не тільки виконувати обов’язки на високому рівні:

 • мати добру фізичну підготовку;
 • добру реакцію та акуратність на всіх етапах транспортування та переміщення майна;
 • чіткість виконання поставлених задач.

Вантажники компанії володіють величезним досвідом виконаної роботи не тільки при переїзді в нове помешкання чи офіс, але і навантаженні та розвантаженні вагонів, фур, складів. Власна згуртована бригада вантажників дозволить позбутися будь-яких посередників. Замовити послуги переміщення вантажів можливо здійснити через спеціальну форму на сайті, або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Щоб дізнатись про вартість виконання всіх робіт, потрібно оцінити обсяг роботи, що зможе безкоштовно зробити спеціаліст компанії. В зручний для клієнта час та дату, вантажники зможуть прибути до місця проведення робіт, причому, Вам не доведеться приймати учать в самостійному пакуванні речей – це все зможуть провести вантажники.

Що впливає на вартість вантажних робіт та як заощадити при транспортуванні речей

Окрім об’єму виконання робіт, ціна на послуги вантажників залежить від часу роботи бригади та кількості вантажників, задіяних в роботі. Спеціалісти компанії оперативно приступають до виконання всіх поставлених цілей. На прискорення роботи бригади вантажників можуть вплинути такі фактори, як:

 • наявність ліфта в приміщенні;
 • заздалегідь розібрані речі (демонтаж диванів, крісел, ліжок, пакування речей в коробки).

Спеціалісти компанії дбайливо ставляться до кожного замовлення, щоб клієнт зміг отримати високоякісні послуги.

Наші інтереси: 

.