Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
102

Додаток Hater об'єднає людей за ненавистю

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Те, що ми ненавидимо, є важливою частиною того, хто ми є, але часто це приховано в середині нашої особистості і не виражається публічно. Завжди легше почати розмову, якщо ви знаєте, що обоє ненавидите солоні огірки.

29-річний британець Брендан Алпер вирішив перевірити, чи можна знайти друга або другу половинку, спираючись на ненависть до іншої людини, предмета або явища. Він розробив програму для смартфонів Hater, в якій можна задати параметри пошуку і відзначити, що саме викликає у вас гнів і навіть ненависть: поп-зірка, запах цибулі або люди, які занадто повільно ходять по вулиці, передає 4PDA.

«Додаток Hater робить серйозні знайомства доступнішими завдяки альтернативному кумедному способу висловити нашу індивідуальність. Те, що ми ненавидимо, є важливою частиною того, хто ми є, але часто це приховано в середині нашої особистості і не виражається публічно. Завжди легше почати розмову, якщо ви знаєте, що обоє ненавидите солоні огірки», - пише автор програми на своєму веб-сайті. 

Зараз Hater є ексклюзивом для iOS, але вже навесні додаток дебютує на Android.

Наші інтереси: 

Із сучасними технологіями можна вигадати що завгодно!

Коментарі

Зображення користувача Бор Крутивус.

Це дуже схоже, ніби хтось хоче зібрати статистичну інформацію про те, хто що не любить.

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.

Зображення користувача Володимир Федько.

ЦІлком згідний з твоєю думкою, друже!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Головне, що цей застосунок об’єднує людей. Слово "ненависть" - це перебільшення. Краще сказати, несприйняття чогось, наприклад, сміття на вулицях або матюків.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!