Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Доброзичливе "вампірятко"

“Кальварія” починає видавати книги для підлітків.
Протягом всіх “Кальварійських посиденьок”, що відбулися 15 березня, на обличчях присутніх не зникали усмішки. Адже мова йшла про майбутні книги, до оформлення котрих видавництво запросило відомих карикатуристів.

Донедавна “Кальварія” була відома літературою для дорослих. Але восени минулого року “Кальварія” ризикнула розпочати новий напрямок – видання якісної літератури для українських дітей та підлітків. Брак такої літератури в Україні очевидний, а “потероманія” є лише плинною модою часу.

“Пробним шаром” стало перше в Україні легальне видання “Маленького принца” Антуана де Сент-Екзюпері з оригінальними ілюстраціями автора.

А незабаром на полицях з’являться три нові “кальварійські” книжки:

Болеслав Лесмян “Пригоди Синдбада мореплавця” (сама перша повість про Сіндбада мореплавця, написана чудовим... польським поетом)
Рената Велш “Вампірятко” (перша з восьми “вампірятківських” книжок знаної австрійської письменниці)
Отфрід Прюслер “Крабат” (всесвітня дитяча класика про магів і чародіїв)

“Кальварія” вирішила піти на експеримент. Для оформлення цих книжок були запрошені не дитячі художники, а відомі карикатуристи Михайло Алєксандров та Михайло Євшин. Це виявилось сильним ходом, адже дозволило позбутися приторно-солодкої патоки “а-ля діснеєвських” ілюстрацій, які зараз нав’язуються дітям в якості єдино можливого стандарту. Ілюстрації двох Михайлів виявились більш “живими”, дотепними, оптимістичними. Вони органічно “вписуються” у книжки, не порушуючи цілісності.

Представлені на “посиденьках” ілюстрації були високо оцінені присутніми журналістами. Захотілось самим повернутись в дитинство та прочитати так гарно оформлені книжки.

Залишається лише додати, що в крамницях представлені книжки з’являться на початку травня. Скоріш би.


----------------------------------------------------

В тему:

«Від 16 до 26»

Книжкова революція

Українську книгу – українському народу

Офіційний сайт видавництва “Кальварія”
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи