Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

До України після трьох років незаконного ув'язнення повернувся політв'язень Володимир Присич

Про це Кримській правозахисній групі повідомили його родичі. Володимир уже вдома, у Харківській області. Він дякує українським правозахисникам, представникам української влади і всім небайдужим людям, які писали йому.

19081701.jpg

Фото: crimeahrg.org

Володимира звільнили 15 серпня з колонії у Кабардино-Балкарії, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Кримської правозахисної групи, в якої є інформація від родичів бранця Кремля.

"Українець почуває себе задовільно, але потребує подальшого лікування та реабілітації. Володимир Присич і його рідні вдячні українським правозахисникам, представникам української влади, особливо Консульської служби МЗС України, Василю Кириличу і Тарасу Малишевському за допомогу в поверненні політв'язня додому після закінчення терміну незаконного покарання. Також Володимир дякує всім небайдужим людям, які писали йому в колонію. Після отримання листів з Верховної Ради України та від української діаспори в США, ставлення адміністрації колонії до нього стало помітно кращим", – сказано в повідомленні.

  • 18 травня 2017 року "суддя Гагарінського районного суду" Севастополя Павло Крилло засудив харків'янина Присича до 3 років позбавлення волі. При цьому йому "зарахували" один рік у слідчому ізоляторі.
  • Чоловіка звинувачували в тому, що він спільник "українських диверсантів", затриманих ФСБ на кордоні з Кримом на початку серпня 2016 року.
  • На судовому засіданні  Присич заявив, що всі свідчення він давав під тортурами.
  • У вироку, копію якого отримали правозахисники, йшлося що його нібито винним за ч. 2 ст. 228 КК РФ (незаконне придбання, зберігання, перевезення, виготовлення, переробка наркотичних засобів).
  • Загалом, протягом 2016 року у сфабрикованій ФСБ справі "українських диверсантів" у Криму було затримано 9 осіб: Євгена Панова, Андрій Захтея, Редвана Сулейманова, Володимира Присича, Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова, Володимира Дудка, Гліба Шаблія, Олексіяй Стогнія.

 

Наші інтереси: 

Те, що чоловік повернувся в Україну після відсидки свого терміну ув'язнення, вже вважається доброю новиною, бо Мордор та його антигуманна каральна машина рідко відпускають людей на волю.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи