Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
200

До Львова запросили 8 лоукостів

Категорія:

Світ:

Державна авіаційна служба України запропонувала вісьмом бюджетним авіаперевізникам розпочати польоти до аеропорту "Львів" у рамках експерименту "відкрите небо".

"Листи направили до таких авіакомпаній як Ryanair ltd, EasyJet, WizzAir Hungary, Vueling Airlines, Meridiana Fly S.p.a., Air Berlin, Germanwings, Norwegian Air Shuttle", — повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Державіаслужба звернулась також до української діаспори в Європі з проханням підтримати цю ініціативу. Це пояснюють тим, що левова частка представників діаспори — це вихідці саме з Західної України, які зацікавлені у прямому авіасполученні зі Львовом.

"Ми просимо підтримати ініціативу української авіаційної влади та зі свого боку продемонструвати європейським авіакомпаніям, що львівський напрямок — затребуваний. Вихід лоукостів на нього — це можливість подорожувати з більшим комфортом і швидкістю та з меншими витратами", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 2 квітня Міністерство інфраструктури України застосувало принцип "відкритого неба" у львівському аеропорту.

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.

В авіасполученні ми зацікавлені - сумніву нема. Але що означає підтримати ініціативу? Вже замовляти квитки? Хай державіаслужба підготує петиції. Через посольства-консульства (через церкву) розповсюдить. Люди із задоволенням підпишуть. Взагалі скажу, що для тих, хто живе в Іспанії, Португалії, Італії - це дуже давня мрія. І я сумніваюся, що тут обійдеться тільки лоукостами.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Явсе Світ.

Дійсно правда,для наших заробітчан це дуже зручно прилетіти додому без зайвих пересадок у Києві,чи москві..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Андрій Ясун.

Але напевно більше ніхто з діаспори не читає НО, чи інших публікацій на цю тему. Або, якщо і прочитали, то будуть чекати, що хтось їм це зробить. І це не варте обговорення.

Si vis pacem, para bellum