Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
99

До 1 серпня 2020 року всі сільськогосподарські землі в Україні мають бути внесені до кадастру — Гончарук

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук доручив до кінця 2020 року створити сучасну цифрову модель території України, а до 1 серпня 2020 року інвентаризувати всю землю сільгосппризначення (включаючи 10 млн. га сільськогосподарських земель державної власності) та внести дані в кадастр.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, відповідне доручення він дав на нараді з питань реформування Держгеокадастру.

Гончарук наголосив на важливості налагодженні ефективної роботи між очільниками різних видів кадастрів до кінця 2019 року, передає НВ:

 «До кінця 2019 року налагодити співпрацю так, щоб мені не доводилось кожен місяць вас збирати та знайомити між собою. Реформи мають відбуватися без моєї особистої координації», — наголосив Гончарук.

Раніше міністр розвитку економіки Тимофій Милованов та міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет презентували концепт системи моніторингу використання та обігу землі.

Як заявляв заступник міністра розвитку економіки Тарас Висоцький, станом на кінець жовтня Державний земельний кадастр був заповнений на 73%.

Наші інтереси: 

Реформування економіки. Створення кадастрів. Виведення на світло активів України.

Теги:

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Що думаєте про цю реформу (з продажу землі)? Я завжди дивувалася, ЯК можна взяти в оренду землю на 49 років (як зараз), виснажувати її, цю землю, сіючи на ній соняшник чи рапс, і ні за що не відповідати. Тобто господар так би ніколи не робив! Соняшник і рапс - це така культура, що ДУЖЕ виснажує землю.