Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Для тривалого і здорового життя щодня потрібно з'їдати дві порції фруктів і три порції овочів

Світ:

Спецтема:

Дієтологи зі США розробили рекомендації щодо здорового харчування для профілактики серцево-судинних захворювань і раку. Найбільше довголіття зафіксували у тих, хто вживав дві порції фруктів і три порції овочів щодня. Вчені назвали це поєднання "формулою п'ять у день".

 

Результати дослідження були опубліковані в журналі Американської кардіологічної асоціації Circulation. Вчені провели дослідження 66719 жінок (1984-2014 рр.) і 42016 чоловіків (1986-2014 рр.).

Більше споживання фруктів і овочів знижує ризик хронічних захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання і рак, які є головними причинами передчасної смерті. Щоденне вживання п'яти порцій фруктів і овочів пов'язано з найнижчим ризиком смерті. При цьому збільшення дози не демонструвало додаткової користі.

Крім того, в огляд були включені дані про споживання фруктів та овочів, а також рівні смертності з 26 досліджень, що проводилися у 29 країнах Північної та Південної Америки, Європи, Азії, Африки та Австралії.

Експерти підкреслили, що не всі фрукти та овочі однаково корисні. Так, крохмалисті овочі, такі як картопля, горох і кукурудза, а також фруктові соки не знижують ризик смерті від всіх причин або конкретних хронічних захворювань.

Найкращими є зелені листові овочі, включаючи шпинат, салат і капусту, а також фрукти та овочі, багаті бета-каротином і вітаміном С, такі як цитрусові, ягоди та морква.

  Принагідно нагадаємо про 5 дешевих продуктів, які очистять ваш організм.

Наші інтереси: 

Їсти більше овочів та фруктів, щоб бути здоровими.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

В ідеалі треба поступово переходити на живу їжу.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

В ідеалі треба поступово переходити на живу їжу.

Все, що робиться з власної волі, – добро!