Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Девід Кемерон у Києві: "Хочу, щоб Росія бачила – вона вже програла битву"

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Україна має безкомпромісно боротися з корупцією, розвивати енергетичний ринок і посилювати армію, заявив колишній прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон. Він прилетів в Україну на запрошення фонду Віктора Пінчука, у залі Інституту міжнародних відносин яблуку ніде було впасти – юнаки та дівчата питали в досвідченого політика про Brexit, українську корупцію, про безпекову стратегію.

15021904r.jpeg

Де́від Ві́льям До́нальд Камерон
Де́від Ві́льям До́нальд Камерон (англ. David William Donald Cameron; нар. 9 жовтня 1966) — прем'єр-міністр Великої Британії (з 11 травня 2010 до 13 липня 2016[1]), лідер Консервативної партії Великої Британії у 2005-2016 роках, член Парламенту.

– Я думаю, перше, що ґарантуватиме вам безпеку – це успіх України. Ваша економіка зростає, ви змінюєте свій енергетичний ринок, змінюється ваша влада. Поки ви на війні, маєте демонструвати, які ви успішні, чого ви досягнули. Я хочу щоб Росія бачила – вона вже програла цю битву, – заявив Девід Кемерон.

Як досвідчений політик Кемерон говорив лаконічно і емоційно. Дуже особисто і немов звертався до кожного.

Кемерон бачить в Україні величезний міжнародний потенціал, насамперед завдяки молоді, багатству природних ресурсів, наукового потенціалу.

Радив безкомпромісно боротися з корупцією, бо лише так сюди прийдуть інвестори, розвивати енергетичний ринок, бо лише так завоюємо незалежність, а  також посилювати армію.

Першого разу Кемерон був у Києві 1985 році, ще студентом. Тепер, каже, чимало змінилось. Британець каже, що попереду чимало роботи, однак ми маємо пишатись тим, що вже зробили і розповідати про успіх усьому світу.

До слова, Девід Камерон заявив, що рівень корупція в Україні – це ракова пухлина, яка вбиває країну. 

Наші інтереси: 

Велика Британія - союзник України. До британців потрібно прислуховуватися (на відміну від хитрого ЄС).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Девід Кемерон розуміє, що "виграти битву" ще не означає "виграти війну". Українцям слід вести ГРУ до переможного кінця!
"Самозаспокоєння" "смерті подібно"...

Девід Кемерон каже:
Я хочу щоб Росія бачила – вона вже програла цю битву.

Тому і сказав Девід Кемерон: "Поки ви на війні, маєте демонструвати, які ви успішні, чого ви досягнули.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)