Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 39
  • Переглядів: 47

Десять Заповідей по веденню війни німецьким солдатом

Правила, які були затверджені в 1939 році і надруковані в особистих документах військовослужбовців Вермахту.

1. Німецький солдат воює по-лицарськи за перемогу свого народу. Поняття німецького солдата щодо честі та гідності не допускають проявів звірства і жорстокості.

2. Солдат зобов'язаний носити обмундирування, носіння іншої одежі допускається за умови використання видимих здалеку відмітних знаків. Ведення бойових дій в цивільному одязі без використання відмітних знаків забороняється.

3. Забороняється вбивати супротивника, який здається в полон, дане правило також поширюється на партизан або шпигунів, які здаються в полон. Останні отримають справедливе покарання в судовому порядку.

4. Забороняються знущання і образи військовополонених. Зброя, документи, записки і креслення підлягають вилученню. Предмети решти майна, що належить військовополоненим, є недоторканними.

5. Забороняється ведення безпричинної стрілянини. Постріли не повинні супроводжуватися фактами самоуправства.

6. Червоний хрест є недоторканним. До пораненого противника необхідно відноситися гуманним чином. Забороняється перешкоджання діяльності санітарного персоналу і польових священиків.

7. Цивільне населення недоторканне. Солдату забороняється займатися грабунком або іншими насильницькими діями. Історичні пам'ятки, а також споруди, які служать для відправлення богослужінь, будівлі, які використовуються для культурних, наукових та інших суспільно-корисних цілей, підлягають особливому захисту і повазі. Право давати робочі і службові доручення цивільному населенню, належить представникам керівного складу. Останні видають відповідні накази. Виконання робіт і службових доручень повинно відбуватися на оплачуваній основі.

8. Забороняється напад (перехід або переліт) нейтральної території. Забороняється обстріл, а також ведення бойових дій на нейтральній території.

9. Німецький солдат, який потрапив в полон і знаходиться на допиті, повинен повідомити дані щодо свого імені і звання. Ні в якому разі він не повинен повідомляти інформацію щодо своєї приналежності до тієї чи іншої військової частини, а також дані, пов'язані з військовими, політичними або економічними відносинами, властивими німецькій стороні. Забороняється передача цих даних навіть у тому випадку, якщо такі будуть витребувані шляхом обіцянок або погроз.

10. Порушення цих настанов, що допускається при виконанні службових обов'язків, карається. Донесенню підлягають факти і відомості, що свідчать про порушення, які допускаються з боку противника в частині дотримання правил, закріплених в пунктах 1-8 даних настанов. Проведення заходів відплатного характеру допускається виключно в разі наявності прямого розпорядження, відданого вищим армійським керівництвом.

 

Наші інтереси: 

Знати правду про Другу світову війну.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Судячи із цих правил,Вермахт у 1939 році ще перебував у просторі пригод.

Вірю в те, що розумію.

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Судячи із цих правил,Вермахт у 1939 році ще перебував у просторі пригод.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

У 1939-му Вермахт починав визвольну війну - повернення територій, злочинно відтятих від Німеччини Версальським договором.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Вiктор Нокiд.
0
Ще не підтримано

"У 1939-му Вермахт починав визвольну війну - повернення територій, злочинно відтятих від Німеччини Версальським договором."

У 2008 році Путін почав проти Грузії а у 2014 році продовжив проти України "визвольну війну" щодо повернення під контроль Москви територій "злочиння віддятих" Біловезькими угодами. У чому різниця?

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Пане Вікторе, Ваше порівняння ситуації з відторгнутими територіями Німеччини (згідно Версальського договору) і ситуації з агресією Росії проти незалежних країн Грузії і України для мене свідчить про Ваше не дуже добре знайомство з історією Європи першої половини ХХ століття. Рекомендую серйозно проробити джерела про умовну капітуляцію Німеччини у Першій світовій війні; Версальський мирний договір; відтяті від Німеччини території, населені етнічними німцями; репарації; дипломатичні спроби Третього Рейху вирішити питання щодо Данцігу та екстериторіальної автостради та залізничного сполучення зі Східною Прусією.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Все Випадково.
0
Ще не підтримано

Гітлер здійснив упереджувальний удар. Іншого виходу не було. На кордоні армади Совітів, готові наступати на Європу. Німеччина не мала таких оборонних ресурсів, як і вся тодішня Європа.

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Якби українство включилося у Визвольний похід проти більшовизму, то сьогодні ми жили б в іншій Україні, і іншій Європі.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!