Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
5459

Читайте дитячий журнал Пізнайко!

З журналами від Пізнайка батьки впевнені, що їхня дитина може самостійно провести вільний час із користю та без шкоди для здоров’я.

1. Кожна родина може підібрати саме те, що потрібно їхній дитині, оскільки „Познайка” щомісяця пропонує 4 різні видання. Для малят – „Пізнайко від 2 до 6”; для молодших школярів – „Пізнайко від 6” українською мовою й „Познайка” російською; для дітей, які починають вивчати англійську,– „Posnayko” (що є єдиним в Україні у своєму роді).

2. При створенні журналів ураховується спадкоємність: читачі „Пізнайко від 2 до 6”, підростаючи, легко можуть перейти на „Пізнайко від 6”, ще з дитячого садочка почнуть вивчати англійську з „Posnayko” і продовжать заняття по ньому в школі. Батькам не доведеться шукати новий журнал для розвитку своїх дітей, а дитина не втратить улюбленого „друга”.

3. Журнали виходять щомісяця, включаючи всі літні місяці.

4. Передплатити будь-який журнал можна починаючи з 1 місяця.

5. „Познайка” на ринку вже 12 років.

6. Загальний наклад журналів – близько 250 000 прим., тому ми є безсумнівними лідерами серед всієї представленої дитячої періодики в Україні.

7. Матеріали, перш ніж піти у друк, проходять 4-ступінчату систему перевірки – консультанта (психолога чи педагога), редактора, літературного редактора, головного редактора.

8. Кожен випущений номер тестується із залученням дітей даної вікової категорії й педагогів, що дозволяє виявляти недоліки й уникати їх появу в наступних випусках.

9. Регулярно, 1-2 рази на рік, редакцією проводиться велике анкетування й фокус-групи для вивчення цільової аудиторії та внесення коректив у концепції подання матеріалів у журналах відповідно до вимог часу.

10. Журнали розраховані на дуже широке коло читачів: у змісті враховуються переваги міських і сільських жителів, видання можуть бути використані як самими дітьми, так і батьками для сімейного читання, а також педагогами для підготовки занять і позакласних заходів.

11. Усі журнали пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу і при їх верстці враховуються всі рекомендації, необхідні для збереження здоров’я дитини й полегшення читання текстів (шрифти, кольори, стиль малюнка, довжина рядків, міжрядкові й міжбуквенні інтервали підбираються залежно від психологічних особливостей дітей цього віку).

12. Для друку підбирається лише найякісніший папір: білий крейдяний – для кольорових сторінок (для легкого читання й гарного естетичного вигляду) та офсет – для двоколірних (легко розфарбовувати).

13. Формат кожного журналу продуманий з урахуванням особливостей дітей відповідного віку. Сучасний і стильний формат „Познайка” й „Пізнайко від 6” дозволяє помістити в ньому вдосталь цікавого матеріалу й текстів для читання, 3-4 рази на рік – виходить у форматі великої настільної гри (розкладається весь журнал). Квадратний, книжковий формат „Пізнайко від 2 до 6” – найзручніший для маленьких ручок, за допомогою доклейок перетворюється на книжку-іграшку, усередині має велику розмальовку, що розкладається. Зменшений формат „Posnayko” – дуже зручний для занять, може поміститися в будь-яку сумку, усередині вставлено плакат, що розкладається, з новою лексикою й настільною грою для засвоєння матеріалу за темою номера.

14. Імениті автори наповнюють сторінки журналів лише найякіснішою літературою. Діти можуть читати як здобутки класиків української, російської та світової літератури, так і сучасні твори, які не зможуть знайти більше ніде.

15. Ілюструють журнали найвідоміші художники-ілюстратори. Використаються різноманітні техніки й стилі для розвитку смаків дітей.

16. В ілюструванні дуже часто використовуються натуралістичні малюнки й фотографії, що дозволяє дитині скласти реальні уявлення про навколишній світ.

17. Оформлення журналів проводиться на найвищому професійному рівні художниками-дизайнерами, тому кожне видання має своє обличчя.

18. В усіх журналах присутній корпоративний герой – Пізнайко, що спілкується з дітьми їхньою мовою (а не повчально) і, крім журналів, з’являється в житті дітей у різноманітних ситуаціях як справжній друг – пише листи, з’являється на екрані телевізора, приходить на свята й дні народження.

19. У журналах подається найсвіжіша пізнавальна інформація, новинки, про які не довідаєшся з енциклопедій.

20. Завдання у журналах будуються з урахуванням загальноосвітніх програм, що дозволяє дитині в легкій ігровій формі засвоювати шкільний матеріал або розвиватися й готуватися до школи. Всі журнали рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

21. Мова журналу проста і зрозуміла дітям. При цьому в кожному журналі ведеться робота з розвитку мовлення дитини, збагачення її словникового запасу в доступній і цікавій формі.

22. Кожен журнал – тематичний, тобто щомісяця всебічно й глибоко висвітлюється певна тема. Підбор і тестування тем проходить декілька етапів, щоб урахувати побажання сучасних дітей, їхніх батьків і педагогів.

23. Зміст кожного журналу будується за принципом пригоди, що відбувається із читачем від сторінки до сторінки. Це зв’язує наповнення журналу воєдино й дозволяє дитині прочитати журнал повністю із задоволенням.

24. У журналах гармонійно поєднуються пізнавальний та літературний матеріал, розвиваючі та ігрові завдання.

25. У святкових випусках журналів публікуються тематичні вірші й пісні з нотами, а також листівки й саморобки-подарунки, що дозволить кожній дитині підготуватися до свята.

26. Завдання в журналах – різного рівня складності, що дозволяє дітям різного віку виконувати їх і повертатися до журналу в міру дорослішання.

27. Більшість матеріалів журналу спрямовано на розвиток національної самосвідомості й поваги. Це чисто український продукт, що виховує українських громадян, справжніх патріотів. Редакція ставить перед собою завдання – розвивати сучасну українську мову – й постійно реалізує це на сторінках журналів.

28. Редакція веде постійне листування із читачами, що дає можливість на сторінках висвітлювати питання, що цікавлять дітей, а також розвивати культуру письма в дітей і віру в себе, у дружбу.

29. На сторінках журналів постійно оголошуються конкурси, які стимулюють дитину якомога ширше й глибше пізнавати світ, читати, а кожна дитина, що взяла участь у конкурсі, одержує відгук – приз, диплом, вітальну листівку, лист.

30. Листування із читачами також дозволяє оперативно реагувати на проблемні ситуації, допомагати дітям і родинам, які потрапили в біду чи потребують підтримки.

31. Усі журнали мають свою чітку структуру, що дозволяє кожній дитині швидко знаходити свої найулюбленіші матеріали.

32. Редакцією журналу час від часу проводяться акції, які підтримують передплатників. З огляду на велику кількість наших читачів-дітей ми намагаємося під час акцій робити велику кількість призів і подарунків (гарантований приз, 1000 подарунків тощо), аби кожна дитина відчула щасливий момент одержання подарунка.

33. У кожному журналі постійно проходить програма лояльної підтримки постійних читачів (акції, конкурси, додатки й подарунки).

34. Усі витрати з надсилання подарунків переможцям редакція бере на себе.

35. Для кращого розвитку дитини й засвоєння нею програмного матеріалу в цікавій для неї формі журнали щомісяця доповнюються дисками. „Пізнайко від 2 до 6” – комп’ютерним диском з розвиваючими завданнями щомісяця, присвяченими певній темі (літери, рахунок, навколишній світ). „Posnayko” щомісяця – диском з повним озвученням усіх опублікованих текстів. Зібравши повні комплекти цих журналів за рік, батьки й педагоги матимуть повний збірник завдань для розвитку й занять із дітьми.

36. Диски розробляються провідними педагогами й психологами.

37. Видання не перенасичені рекламою. Та й то це товари та послуги, які допомагають батькам орієнтуватися в дитячому ринку, що швидко розвивається. Більшість реклам уводиться в ігровому вигляді, без прямого посилання на купівлю. При збільшенні обсягу реклами в журналі додається кількість сторінок.

38. З журналами від Пізнайка батьки впевнені, що їхня дитина може самостійно провести вільний час із користю та без шкоди для здоров’я.

Докладніше - на сайті журналу "Пізнайко" http://www.posnayko.com.ua/
 


В тему:

Як отримати журнал «Перехід-IV» №13 з аудіодиском

Як передплатити «Народний Оглядач»

Придбай нашивку «Галар»!