Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 5

Чим цікавий Шеньчжень: можливості для бізнесу з Китаєм, які варто використовувати

У справі розширення бізнесу важливо не проґавити ті можливості, які підкидає нам саме життя. Ідея зростання бізнесу коштом скорочення витрат і гуртових закупівель у Китаї вам цікава, але сумніви все ще присутні? Пропонуємо допомогу від компанії Midmoon Logistics (midmoon.com.ua), яка якраз і спеціалізується на доставленні в Україну збірних вантажів з Китаю, Тайваню, Південної Кореї та Туреччини і працює з гуртовими партіями (від 50 кг чи 1 м3).

Хочемо розповісти про «китайську Кремнієву долину» і про те, чим багатомільйонне місто Шеньчжень може бути корисним для українського бізнесу.

90% світового виробництва побутової електроніки – це Шеньчжень

До отримання статусу «вільної економічної зони» в 1979 році, на місці сучасного мегаполіса було маленьке рибальське селище з 30-ти тисячним населенням.

Влада КНР провела своєрідний економічний експеримент, вільно допустивши на південь країни західні інвестиції. Свобода дій, низькі податки та дешева робоча сила дали феноменальний ефект. Місто виросло до майже 15 мільйонного конгломерату і стало практично «складальним цехом» для світового ринку.

Шеньчжень – це друге за обсягами виробництва місто у Китаї. Електроніка та електротехнічна промисловість – основні напрямки промисловості.

Місто часто згадується у зв'язку із заводом Foxconn – мега-фабрики, яка налічує понад 1,5 мільйона працівників та випускає смартфони, ноутбуки, планшети та ігрові приставки для таких гігантів як Apple, Microsoft, Dell, Sony та інших.

Цей гігант працює в оточенні кількох сотень великих та невеликих заводів, перетворюючи Шеньчжень на світову столицю ґаджетів.

Друге промислове диво Китаю з шеньчженьською пропискою – найбільший у світі завод TCL LCD, який виробляє на рік лише телевізорів 18 мільйонів, не рахуючи холодильників, пралок, сушарок та інших побутових приладів, що розлітаються по всьому світу під іменами всесвітньо відомих брендів.

Кластери в економіці Піднебесної

Кластерний підхід у формуванні промислових парків Китаю відіграв свою роль. До основних галузей виробництва «підтягнулися» суміжні (наприклад, виробництво електронних іграшок та комплектування до автомобілів, медичних приладів, електромобілів та джерел альтернативної енергії) та наукові центри, які обслуговують конкретну галузь.

За різними даними, у Шеньчжені щодня реєструється до 100 нових компаній. Це всесвітній інноваційний та технологічний вузол, можливості якого просто необхідно використати для своєї вигоди.

При виборі потенційного партнера уважно співвіднесіть місце його розташування з тим регіоном на карті Китаю, де виробляється подібний продукт. Якщо вони відрізняються, то велика ймовірність того, що ви потрапили на перекупника чи афериста.

Як почати вести торгівлю з Південно-Східною Азією

Найперша порада — знайти надійного партнера. Ми в Midmoon Logistics надаємо транспортно-логістичні послуги. Наша спеціалізація — це доставлення збірних вантажів з Китаю, Тайваню, Південної Кореї та Туреччини до України. 

Щоб полегшити життя наших клієнтів, ми взяли на себе вирішення всіх митно-логістичних завдань:

  • пошук товарів та постачальників,
  • закупівля напряму у виробників,
  • митне оформлення та страхування,
  • зберігання вантажів,
  • реєстрація торгової марки та інші.

Зазвичай наші клієнти довіряють нам міжнародні вантажні перевезення «під ключ», оскільки вони впевнені, що їхні товари будуть доставлені у відповідне місце та вчасно.

За 20 років роботи на ринку, ми побудували ефективну мережу агентів і логістичних каналів у різних країнах світу та в Україні. В доробку Midmoon Logistics — понад 10 000 контейнерів вантажів із Китаю, Південної Кореї, Туреччини, В’єтнаму, Таїланду, Індонезії, ОАЕ, Бразилії, інших країн та сотні успішних кейсів. Тож якщо бажаєте розвиватись без ризику — обирайте надійного помічника.

Наші інтереси: 

Бізнес.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи