Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 13
  • Переглядів: 14

Чи потрібен домашній бар та як його краще облаштувати

Якісний алкоголь цінується вже багато віків і є однією з ознак гостинного господаря. Тому багато людей тримають домашній мінібар, який можна використати під час прийому гостей або для власного задоволення. Тому варто краще розібратися у принципах наповнення домашнього бару та його облаштування.

Головні напої для наповнення бару

Необхідно вибирати якісні напої, проте не з елітних та преміальних категорій. Такий алкоголь коштує досить дорого і має свій вишуканий букет, тож його рекомендують вживати у чистому вигляді. Проте існує багато варіантів за доступними цінами, які приваблюють цікавими смаками. Для початку можна замовити віскі Jim Beam в магазині, щоб порівняти смакові якості та вартість. Він використовується у багатьох класичних коктейлях, дає відчутні різкуваті нотки. Також для наповнення домашнього бару знадобляться:

  1. Горілка. Нейтральна основа для багатьох міцних коктейлів.
  2. Джин. Класичний «сухий Лондонський» доповнюють нейтральними за смаком компонентами, щоб глибше розкрити та підкреслити нотки ялівцю.
  3. Лікери. Величезний вибір смаків, переважно на ягодах та травах, проте існують і гідні вершкові версії.
  4. Текіла. Без неї не вийде багато коктейлів. Також вона є складником класичної Маргарити.
  5. Вермут. Його варто використовувати як доповнення до більш міцної основи, адже він додає нових нот.
  6. Сиропи. У багато міксів додають ягідні, фруктові ванільні сиропи, які стають завершальним відтінком у букеті.
  7. Бітер. Спеціальні настоянки, які поєднують усі компоненти коктейлю. Найкраще підібрати оригінальну Агностуру, що йде у більшість рецептів.

Скромний список буде з часом розширюватись та доповнюватись, адже майстер визначить улюблені рецепти та буде підвищувати кваліфікацію.

Про що ще треба подумати

Для початку необхідно створити власну коктейльну карту, адже рецептів дуже багато і неможливо заздалегідь підготувати усі компоненти. Тому вибирають декілька або навіть декілька десятків основних рецептів, для яких інгредієнти завжди будуть під рукою. Їх можна придбати на maudau.com.ua, не хвилюючись про якість та швидкість доставки. Список доступних коктейлів можна одразу записати на карточку, за якою будуть орієнтуватися гості. Так не виникне незручних ситуацій, і всі будуть задоволені проведеним вечором. Орієнтуватися варто на власні смаки та поради найкращих друзів, навіть можна провести опитування, адже коктейлі бувають солодкими та солоними, міцними та легкими. Бажано починати з найпростіших рецептів, адже існують багатокомпонентні коктейлі, які готуються у 2–3 прийоми із застосуванням спеціальних інструментів. Але це варіанти для професійних барменів або людей з великим досвідом, які вже багато років захоплюються міксуванням. Для початку достатньо шейкеру та формочок для льоду, які допоможуть створювати базові напої.

Наші інтереси: 

+

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи