Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Чи може реклама на одязі зробити вас відомим? Друк на одязі як ефективний спосіб реклами

Яка реклама найкраща з точки зору пересічного споживача? В умовах зростальної конкуренції реклама повинна не тільки переконати споживача у необхідності придбати той чи інший продукт. А ще і постійно нагадувати йому про те, що і де можна купити. Реклама повинна бути неординарною та легко запам'ятовуватися. І одним із таких ефективних способів є реклама на одязі. Друк на худі, футболках, бейсболках допоможе підприємцю розказати людям про себе, про свій товар.

Коли вперше почали використовувати рекламу на одязі?

В принципі, Америку ми не відкриваємо, цей спосіб не новий, а давно вже випробуваний. Вперше друк на одязі був зроблений у 50-х роках двадцятого століття. Це було у Флориді. Компанія Tropix Togs друкували на футболках назви відомих курортів. 

А найбільш популярним цей метод, саме як реклама, стає з 70-х років. Його використовувала така відома компанія як Coca-Cola для просування своєї продукції. Пройшло ще 20 років, і друк на одязі набув неабияку популярність. Виробники, які надавали таку послугу, були майже завалені замовленнями для проведення різноманітних рекламних кампаній.

Чому саме реклама через принтовані речі є найефективнішою для розвитку бізнесу та підвищення продажу?

Отже, давайте розглянемо, чому саме такий вид реклами є ефективним при доволі невеликих витратах.

  • Можна охопити якомога більше потенційних споживачів. Ви тільки уявіть собі, якщо люди в принтованому одязі будуть постійно пересуватися на очах інших людей, то це неодмінно викличе інтерес зі сторони тих людей і бажання дізнатися більше. А згодом така цікавість і змусить придбати той чи інший продукт. 
  • Довгостроковий ефект. Коли ви вкладаєтеся у рекламу за допомогою друку на речах, а особливо якщо вони гарної якості, то будьте впевнені, що це буде працювати доволі тривалий час. Гарну річ ніхто не захоче викинути, а будуть носити не один рік, а може і не один десяток років. А раптом?
  • Це не такі вже і великі витрати. Рахуючи, скільки коштує реклама на телебаченні або на орендованому білборді, то вкладаючись у принтований одяг, ви робите гарні інвестиції. До речі, якщо продукцію ви замовляєте гуртом, то це взагалі будуть смішні гроші.
  • А якщо ще ви, в якості рекламного слогана підібрали влучний вислів або зробили оригінальний дизайн, який легко запам'ятовується, то будьте впевнені, що бізнес піде вгору.

PNG studio володіє всіма сучасними методами створення рекламного принту на одязі. Це може бути як невелика кількість, так і великі об'єми принтованих речей.

Наші інтереси: 

Одяг.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи