Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Чому варто скористатися послугами виїзної хімчистки?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Для створення атмосфери добробуту та затишку в інтер’єрі часто використовують м’які елементи побуту та декору. До таких можна віднести дивани та крісла, килими та килимове покриття та інше.

Попри усі свої переваги, вони досить часто брудняться та вимагають особливого підходу у догляді.

Вже після кількох місяців активної експлуатації у меблях та на покриттях збирається значна кількість пилу, яка переважно складається із залишків епідермісу. Таке середовище є сприятливим для розвитку патогенної мікрофлори, пилових кліщів тощо. Побутова техніка не завжди може впоратись, тому необхідно залучати фахівців. Profclean пропонує послугу виїзної хімчистки. Це дозволяє швидко та якісно привести домівку в порядок, а також допомагає уникнути підвищеного ризику виникнення захворювань шкіри та дихальних шляхів у членів родини та домашніх улюбленців.

Як часто треба проводили поглиблене очищення килимів та меблів?

Компанія має понад 15 років досвіду роботи у цій сфері. Стандартною рекомендацією є проведення хімчистки раз на півроку. Але, варто зауважити, що у приміщеннях, де є діти та тварини, цей строк скорочується до 3-4 місяців.

За цей час звичайний предмет декору може перетворитися у справжню «біологічну бомбу». Навіть при частому провітрюванні, поступово концентрація пилу та алергенів у повітрі збільшується. Через це виїзна хімчистка – запорука комфорту та здоров’я.

Замовити цю послугу саме у Profclean варто через набір таких переваг:

  • наявність чіткого алгоритму дій, який допомагає швидко та якісно видалити навіть застарілі забруднення;
  • широкий асортимент професійних засобів, які є надзвичайно ефективними і безпечними;
  • сучасна техніка, яка дозволяє проводити очищення у найглибших шарах, дезінфікуючи їх;
  • перевірені фахівці, які пройшли декілька рівнів відбору та підготовки;
  • гнучка цінова політика, що варіюється в залежності від площі, що потребує обробки;
  • розмаїття додаткових послуг, серед яких комплексне генеральне прибирання домівки або комерційних приміщень.

Така процедура економить замовнику не лише час, але і нерви. Ми гарантуємо найкращий результат. Завдяки індивідуальному підходу, дезінфекція та дезінсекція килимів з високим ворсом не зіпсує іх. Професіонали впораються також і з застарілими плямами від кави та вина, які псують зовнішній вигляд кімнати.

Викликати професійних клінерів можна за контактними телефонами, замовивши зворотній дзвінок або залишивши заявку за онлайн-формою.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи