Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 10
  • Переглядів: 11

Чому китайці бояться синьо-жовтого прапора України

У 1992 році на Україні гостювала китайська художниця Мао Мао, яка, побачивши український прапор, стала благати президента Кравчука поміняти кольори місцями. Виявилося, що комбінація, в якій синій домінує над жовтим, позначає в китайській системі "І-цзин" гексаграми "пі", що символізує прогресуючу деградацію. 

Домінування синього (символізує волю) над жовтим (мудрість) висловлює у китайців «Закон занепаду». Однак український президент виявився не таким "забобонним", як китайці і зберіг для земляків синьо-жовте поєднання. 

Послідовники ж знаменитого психолога і теоретика кольору Макса Люшера впевнені, що людина, яка на тестах вибирає комбінацію з синім угорі, а жовтим унизу, підсвідомо зізнається, що сильно залежить від середовища і оточуючих людей. Якщо ж вона вибирає зворотне поєднання, це говорить про її амбіції стати самодостатньою, незалежною. 

У січні 1918 року на уламках Російської імперії з'являється нове державне утворення - Українська Народна Республіка. Через місяць Центральна Рада, парламент нової країни, стверджує прапор - "жовто-блакитний". Саме в такому порядку - жовтий вгорі, синій внизу.

Проте вже навесні влада в Україні змінюється - на білий світ з'являється нова держава з назвою Українська Держава і главою - гетьманом Скоропадським. За порадою "доброзичливців", гетьман змінює прапор, просто його перевернувши. Так "жовто-блакитний" перетворюється на "синьо-жовтий". Без зайвих роз'яснень та коментарів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Пасічник.
0
Ще не підтримано

Тепер час оголосити вивчення САНСКРИТУ та ХІНСЬКОЇ (китайськой) мови - пріоритетами Українського Брахманату. І глаголиці, староруської (церковнослов’янської) також.

Зазначу - сьогодні науковці розкодовуючи Санскритські Писання - відкривають наприклад "нові" металеві сплави для ракетної промисловості.
Микола Ільницький зробив потужний внесок переклавши Бхаґават Ґіту українською
https://www.ar25.org/article/bgagavadgita-bozhestvenna-pisnya.html

А7Кіпер

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

Схоже, що найближчим часом правильний прапор не вдасться закріпити на державному рівні. Отже, залишається щоденна робота активних та небайдужих людей - особистий приклад, інтернет-реклама, зустрічі та ходи.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Сонячно-блакитний не треба закріплювати на державному рівні - це прапор нової Української держави (Третього Гетьманату).

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Cправді, сьогоднішній державний рівень - синьо-жовтий. Цього року в своєму місті я був єдиним, хто вивісив сонячно-блакитний 24 серпня. Уявіть, його було дуже гарно видно з вулиці і ніхто, тільки один сусід-алкоголік сказав, що мій прапор - "неправильний". Іншим - всеодно. А уряд Тернопільщини взагалі себе перевершив - наказав помалювати все, що можливо в синьо-жовті кольори. Всюди болото, грязюка, доріг нема, можновладці і злодії на "Джипах" роз'їзджають, але навіть біля своїх помешкань доріг не зроблять. Вулиця біля райдержадміністрації в таких ямах, наче та хуцпа, що в голові не вкладається. Але куди не глянь - все синьо-жовте.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

До Вашого "сьогоднішній державний рівень - синьо-жовтий" додам ще: "сьогоднішній державний рівень - "Ще не вмерла Україна"

Зображення користувача Кабан Іклан.
0
Ще не підтримано

Не думаю, що китайці БОЯТЬСЯ синьо-жовтого прапора України. Більш підходящим є: "дивуються синьо-жовтому прапору".

Зображення користувача Все Випадково.
0
Ще не підтримано

По Львову повсюдно, волонтери фарбують все в синьо-жовтий. Всі перила синьо-жовті. Як ви там казали - прогресуюча деградація? Це треба зупинити.

Зображення користувача Андрій Пасічник.
0
Ще не підтримано

Тепер час оголосити вивчення САНСКРИТУ та ХІНСЬКОЇ (китайськой) мови - пріоритетами Українського Брахманату. І глаголиці, староруської (церковнослов’янської) також.

Зазначу - сьогодні науковці розкодовуючи Санскритські Писання - відкривають наприклад "нові" металеві сплави для ракетної промисловості.
Микола Ільницький зробив потужний внесок переклавши Бхаґават Ґіту українською
https://www.ar25.org/article/bgagavadgita-bozhestvenna-pisnya.html

А7Кіпер

Зображення користувача Авгур Полiн.
0
Ще не підтримано

Думаю має досягти критична маса тих, хто сформував свою думку стосовно прапора. І лише тоді питання буде вирішено!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

З опублікованої статті я так і не зрозумів Чому китайці бояться синьо-жовтого прапора України???

Натомість розумію чому українці бояться визначитися з істинним значенням даних поєднань двох кольорів=((
https://www.ar25.org/article/pershyy-v-istoriyi-marsh-na-pidtrymku-zhovto-blakytnogo-prapora-v-zaporizhzhi.html див. останні коментарі...

Зображення користувача Майя Українська.
0
Ще не підтримано

Прапор... Знамено... Стяг....

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!