Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 9
  • Переглядів: 9

Чоловіки середнього віку в оренду: незвичний стартап набуває популярності в Японії

У Японії набирає популярності стартап, що пропонує в оренду чоловіків середнього віку, для яких у японській мові є окремий термін – «оссан» («дядечко»). Чоловіків можна найняти з будь-якою ціллю, крім фізичного контакту, за вартістю 9 доларів на годину, повідомляє CNN.

Професійних «дядечків» здебільшого запрошують на зустріч, наприклад, у кафе, щоб поділитися проблемами і попросити поради, оскільки вони старші і мудрі і водночас незнайомці, які не осудять і не розкажуть нікому те, що почули.

Стартап заснував у 2012 році 50-літній Таканобу Нішімото з метою повернути добру репутацію «оссанам» у культурі, що змінює свої цінності. Зараз на його сайті щодня близько 45 замовлень, або 10 тисяч на рік.

На сайті доступні послуги 80 «дядечків» у 36 містах, в тому числі в Токіо, де базується Нішімото. Серед наставників є представники різних професій: інженер, фінансист, агент із нерухомості, менеджер із маркетингу, науковець та ін. Самого Нішімото наймали близько п’яти тисяч клієнтів із часу заснування компанії.

Є також значний інтерес із боку чоловіків, які хочуть стати професійними «дядечками». За словами Нішімото, за шість років він отримав приблизно 10 тисяч заявок. Обираючи кандидатуру, підприємець віддає перевагу «дивним» чоловікам, які вміють слухати, особливо тим, що пройшли через випробування, бо вони можуть зрозуміти чужий біль.

8 із 10 клієнтів агентства – це жінки. Близько 70% використовують послуги для консультацій чи розмов, 30% – для фізичної допомоги, як, наприклад, перенести коробки.

Нішімото сумнівається, що оренда «оссанів» користувалася б популярністю за кордоном, оскільки він чує, що «чоловіки середнього віку та ті, хто виконує роль батька, досі цінуються в інших країнах.

Натомість у Японії це не так, на його думку, частково тому, що клієнти наймали його зіграти роль батька, хоча їхні батьки були живі і в доброму стані.

Наші інтереси: 

Стежимо за новими формами спілкування. Люди шукають доповнення звичному спілкуванню у сім'ї.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Наші інтереси: Люди шукають заміну звичному спілкуванню у сім'ї.

Не коректно описано про інтереси..
Коректніше буде ось так: щоби люди шукали заміну звичайному спілкуванню у сім"ї..
Хоча як на мене то це явно не в інтересах українцям у яких і так з роками псуються відносини у сім"ях..

Коментарі

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Наші інтереси: Люди шукають заміну звичному спілкуванню у сім'ї.

Не коректно описано про інтереси..
Коректніше буде ось так: щоби люди шукали заміну звичайному спілкуванню у сім"ї..
Хоча як на мене то це явно не в інтересах українцям у яких і так з роками псуються відносини у сім"ях..

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

На мій погляд, щоб дати людині пораду, наприклад, у сімейних стосунках, які розладналися, потрібно вислухати обидві сторони конфлікту. Тоді можна зрозуміти, як конфлікт сприймається його учасниками і чи можливо з нього вийти. Слухати тільки одну сторону і давати поради, на мій погляд, недоцільно.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!