Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Цепкало пообіцяв білоруським студентам, яких вигнали з навчальних закладів, допомогти зі вступом в Україні

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Благодійний фонд "Білорусь майбутнього" білоруського опозиціонера Валерія Цепкала оголосив, що студентам, яких відрахували з ВНЗ Білорусі за участь в протестах проти Олександра Лукашенка, буде надана допомога зі вступом до університетів в Україні, де зараз знаходиться політик.

20081401.jpg

Валерій Цепкало. Фото: tsepkalo.by

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Цепкала, передає Ділова столиця.

"Благодійний фонд "Білорусь майбутнього" звертається до студентів Республіки Білорусь. Ми інформуємо про те, що студентам, яких незаконним шляхом відрахували з білоруських ВНЗ, наш фонд надає допомогу на території України зі вступом до українських університетів. Якщо у Вас є питання або Вам необхідна допомога зі вступом, будь ласка, зв'яжіться з нами за електронною адресою: helpbelarus.by@gmail.com", — зазначено в повідомленні.

12 серпня Валерій Цепкало з України заявив про формування "Фронту національного порятунку Білорусі" і про створення в Києві фонду "Білорусь майбутнього".

Нагадаємо, раніше Цепкало заявив, що Фронт національного порятунку Білорусі створить сайти з особистими даними тих, хто фальсифікував вибори, і ОМОНівців, які жорстоко придушували протести незгодних з їх підсумками.

Наші інтереси: 

Переїзд до України білоруської молоді може бути корисним, але треба розуміти, що з такими лідерами Білорусі, як Цепкало, Україні не варто мати справ. Розуміти, що білоруси у переважній більшості є людьми-"какаяразніца". Українці їдуть вчитися до Польщі (а потім залишаються там і стають там поляками), то хай білоруси їдуть вчитися до України.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Розуміти, що білоруси у переважній більшості є людьми-"какаяразніца". Українці їдуть вчитися до Польщі (а потім залишаються там і стають там поляками), то хай білоруси їдуть вчитися до України.-
Якщо їх будуть відповідно виховувати. Хто саме?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Так, звісно ж "німець"! ))))

Микола Стригунов каже:
Якщо їх будуть відповідно виховувати. Хто саме?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Микола Стригунов.

Арсен Дубовик каже:
Так, звісно ж "<a href="http://litopys.org.ua/shevchenko/shev140.htm" class="bb-url" rel="nofollow">німець</a>"! ))))
Микола Стригунов каже:<blockquote class="bb-quote-body">Якщо їх будуть відповідно виховувати. Хто саме?</blockquote>

Якщо "німець", то це ще півбіди, а якщо москаль - то це вже біда. А, саме це і є найбільш ймовірним. Бо, наприклад, про це Орден та Братство навіть не згадують, а в нас бажаючі відсутні.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!