Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Це війна між традиційною білою Америкою та мультикультурною Америкою – філософ Ерік Земмур (Франція)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вибори в США є кульмінацією війни культури білих та міжрасової культури. На цьому наполягає французький філософ та письменник Ерік Земмур (Éric Zemmour). Демографія має безумовний вплив на США, оскільки переважна більшість мексиканців, негрів та азіатів віддають перевагу Демократичній партії.

«Окрім ідеологічних баталій і протиріч між Байденом та Трампом... весь цей рік в США тривала культурна війна феміністичного та Black Lives Matter рухів. Я вважаю, що це справжня культурна війна між традиційною Америкою – білою Америкою – і мультикультурною Америкою», повідомляє телеграм-канал «Рупор Білої Європи»  з посиланням на cnews.fr.

«Коли ми говоримо про насильство і зіткнення Трампа та Байдена, то очевидно, що на другому плані знаходиться гра демографії. Йдеться про життя чи смерть Білої Америки в боротьбі проти мультикультурної, расово змішаної Америки, яка хоче нав'язати свої нові правила, йдучи пліч-о-пліч в новому альянсі з усіма сучасними рухами на кшталт феміністичного».

Дані свідчать, що демографія має безумовний вплив на США, оскільки переважна більшість мексиканців, негрів та азіатів віддають перевагу Демократичній партії. Скажімо, на виборах президента 2016 року за Гілларі Клінтон, яка балотувалася від демократів, проголосував 91% негрів.

Частка білих в США стрімко зменшується. У 1960 році білі складали 88.6% населення Сполучених Штатів, а 2019 – уже 60%. Закон про імміграцію і громадянство 1965 року вкупі з драматичним зниженням рівня народжуваності білих призвели до сумної перспективи перетворення раси-засновника держави з більшості на меншість в недалекому майбутньому, якщо не будуть введені обмеження на імміграцію.

Брукінґський інститут у своєму звіті цьогоріч вказав на те, що частка білих скорочується навіть швидше, ніж це очікувалося.

Наші інтереси: 

Думати про майбутнє своєї нації та раси.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, якщо білі люди не почнуть більше народжувати дітей, то на них чекатиме концтабір. Концтабір, в самому прямому сенсі цього слова.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача cBіт Розумний.

На місці США я б вивчав досвід білих анклавів ПАР.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Микола Стригунов.

Насамперед, автомат Калашникова та Трилійку в снайперському виконанні, як найдешевшу з досить ефективної зброї:) Ну, й Лахті, до купи.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Можливо хтось так і хоче але насправді це не так. Це війна гніву. Війна світобачень. Каїн і Авель.

Царство Боже в середині.