Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
58

Британська поліція встановила третього підозрюваного в отруєнні Скрипалів

Спецтема:

Важливість: 
3

Британська поліція встановила особу третього підозрюваного в причетності до отруєння колишнього співробітника ГРУ РФ Сергія Скрипаля і його дочки в Солсбері, інформує  The Telegraph.

“Третій підозрюваний є співробітником або місцевим агентом російської військової розвідки. Поліції відомо його ім’я, але воно поки не розголошується”, – зазначає видання.

Як пише The Telegraph, поліція припускає, що саме він допоміг “Петрову” і “Боширову” спланувати атаку перед ввезенням нервово-паралітичної речовини “Новачок” на територію Британії.

“Агент ГРУ відвідав Солсбері для підготовки плану атаки перед тим, як двоє його колег привезли в країну отруйну речовину”, – зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, The Insider і Bellingcat вдалося встановити особу “Руслана Боширова”, одного з двох співробітників ГРУ, обвинувачених в отруєнні Скрипалів. Ним виявився полковник ГРУ і “герой Росії” Анатолій Чепіга.

Раніше The Bellingcat і The Insider провели спільне розслідування, результати якого дають підстави стверджувати, що “Олександр Петров” і “Руслан Боширов”, яких Британія підозрює в отруєнні Скрипаля, дійсно є співробітниками російських спецслужб.

В Організації по забороні хімічної зброї прийшли до висновку, що влада Британії правильно ідентифікувала речовину, якою були отруєні Скрипалі, і підтвердили російське походження “Новачка”.

Наші інтереси: 

Клубочок щодалі, то цікавіше розмотується.

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Я просто в захваті від британських контррозвідників!
Вони не тільки чудово проводять розслідування, але і красиво троллять Московію!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!