Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Британія і ЄС домовились щодо Brexit

Категорія:

Спецтема:

Велика Британія і Європейський Союз досягли домовленостей щодо Brexit і готові перейти до другого етапу переговорів, передає УНН з посиланням на Sky News.

"На переговорах щодо Brexit було досягнуто значного прогресу. Ми готові перейти до другого етапу переговорів", - заявив президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

"Угода щодо Brexit забезпечить права трьох мільйонів громадян ЄС, які проживають у Великій Британії ... І жорсткого кордону з Північною Ірландією не буде", - заявила очільниця британського уряду.

Крім того, вона зазначила, що домовленість щодо Brexit, "не означає, що Велика Британія залишиться на Єдиному ринку (ЄС - ред.)". Також, з її слів, з ЄС було погоджено фінансову домовленість, "справедливу для британських платників податків".

Наші інтереси: 

Британія іде обраним шляхом.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Стратегія заснування нового світу та вічне життя – розшифрована Нагірна проповідь

Для творення нового світу Ісус Хрестос пропонує стратегію, в якій тісно пов’язані перетворення на універсальну людину («лебедя»), здобуття біологічного безсмертя, заснування варнової системи та...

Останні записи