Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Брехня, півні для спокути та ліцензія на ошуканство

Категорія:

Світ:

Сучасний погляд на дивний єврейський фестиваль

Єврейський Новий Рік (Йом Кіпур) почався 12 жовтня 2005 року. Багато хто знає, що це є найбільш “святим” періодом року для близько 15 мільйонів євреїв у світі. Але чи є він дійсно святим? Ні, якщо ви гой. Що в дійсності знають білі та інші гої про це дивне єврейське свято, його ритуали та його богослужіння? І що цей Йом Кіпур значить для нас – білого народу?

Білим людям варто прочитати та пам’ятати молитву Кол Нідре (“Всі Клятви”). Вона декламується “хорошими євреями” кожен Йом Кіпур. Ця молитва звільняє єврея від всіх обіцянок, які він зробить протягом наступного року. Знаючи це, як можна вірити судді-єврею, або політикові-єврею, або будь-якому єврею, що клянеться захищати Конституцію Сполучених Штатів, особливо, якщо ми знаємо, що він завжди проходить цей релігійний ритуал – ритуал, що дозволяє йому порушувати свої обіцянки , які цей єврей дає американцям або ще будь-кому?

Навіть якщо багато хто з євреїв не дуже переймаються релігією, що можна сказати про менталітет цієї раси, яка не тільки всерйоз сприймає таку концепцію, але й робить її “священним ритуалом”?

В молитві говориться: “Про всі зароки, клятви, обіцянки, угоди та присяги, починаючи з цього дня спокути і до наступного дня спокути [один рік], які ми збираємось зарікатись, обіцяти, присягатись та пов’язувати себе обіцянками, ми заздалегідь каємось; Хай вони будуть недійсними, необов’язковими, відміненими, скасованими, немаючими цінності та не вартими уваги. Наші обіцянки не будуть обіцянками, і наші клятви не є клятвами взагалі” (цитата з книги “Шульхан Арух” Schulc,han Aruch, Edit. I, 136.). Тобто євреї в дійсності просять Бога звільнити їх від відповідальності за порушення обіцянок та клятв – ще до того, як вони їх порушили.

Якщо цього недостатньо, щоб білі люди зупинились та подумали, пропонуємо поглянути на церемонію “Капарот” (півня для відкупу), що практикується під час цих “святих” днів Йом Кіпур.

Церемонія Капарот є єврейським обрядом “під час якого, як вважається, гріхи, що людина здійснила за минулий рік, переносяться на півня” (рабин має благословити півня ще до того, як його продадуть). Якщо вам недостатньо переносу гріхів на півня, то ось ще – “зіпсованого” півня потім “ріжуть та передають бідним”. Тобто євреї думають, що вони можуть перенести свої гріхи на півня, а потім передати “набиту гріхами” птицю бідним людям для вживання в їжу? І деякі з вас ще вірять в існування такої речі, як “юдо-християнська традиція”?

Їхні традиції та їхній менталітет – дуже відрізняються від наших.

Lies, Swinging Chickens, and a License to Steal
“National Vanguard”, 12 жовтня 2005.
 


В тему:
Хула проти Святого Духа – інформаційна зброя дітей диявола
Кабмін відкрив двері України для хасидів
Умань. Хасиди. Українцям вхід обмежений
Ідеологічна обробка і стратегії групової еволюції в юдаїзмі
Чому так старанно оберігається секрет Голокосту

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи