Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 218
  • Переглядів: 236

Борис Джонсон застеріг від нової епохи російського залякування в разі успіху РФ у війні з Україною

Категорія:

"Нова ера залякування" від Балтійського до Чорного моря настане, якщо Путіну вдасться вдертися в Україну. Джонсон вважає, що світ перебуває на "поворотній точці". Путін злякався України, бо в Україні є вільна преса. В Україні були вільні вибори, і з кожним роком Україна просувалася до свободи, демократії та відкритих ринків.

borisjohnson.jpg

Боріс Джонсон. Фото: Jeff J Mitchell/Pool via REUTERS

На думку прем'єр міністра Великої Британії Бориса Джонсона, Путін боявся українського прикладу і боявся неочевидного докору до себе. Британський прем'єр наголосив: важливо, щоб вторгнення РФ провалилося, оскільки "Путін, який здобуде перемогу, не зупиниться на Україні", пише The Guardian.

Якщо Путіну вдасться розгромити Україну, це стане зеленим світлом для автократів усюди  на Близькому Сході, на Далекому Сході. Це переломний момент для світу. Це момент вибору. Це вибір між свободою і гнобленням.

"Кінець свободи в Україні означатиме вмирання будь-якої надії на свободу в Грузії, а потім у Молдові. Це означатиме початок нової ери залякування по всій Східній Європі – від Балтійського до Чорного моря[…]. Це переломний момент для світу. Це момент вибору. Це вибір між свободою і гнобленням", – наголосив Джонсон.

Захід не повинен намагатися "нормалізувати відносини" з президентом Росії Володимиром Путіним після його вторгнення в Україну.

Борис Джонсон застеріг інших лідерів від позиції “realpolitik” щодо Путіна.

"Я знаю, що в усьому світі є такі, які кажуть, що краще примиритися з тиранією. Я вважаю, що вони глибоко неправі", – сказав Джонсон.

Спробувати нормалізувати відносини з Путіним після цього, як це зробив Захід у 2014 році після анексії Криму, означало б знову зробити ту саму помилку, додав він.

Нагадаю, що у 2019 році Боріс Джонсон заявляв, що перезавантаження відносин з Росією неможливе.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Нам би такого президента

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Нам би такого президента