Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Біженців у Луцьку відтепер сердечно приймають не тільки з Криму, а вже зі всього Сходу!

Світ:

Спецтема:

А тепер питання: якщо конкретно в твоєму місті почнуться збройні чи прапоромахальні заворушення, побіжиш, скажімо, жити в Польщу/тощо? Хто ці біженці? Чоловіки без поняття батьківщини, спроможні тільки втекти на другу половину країни?

Жінки, що не змогли виховати достойних чоловіків (бо не мають відповідних "файлів"/Образів в душі)? Діти, що виростуть без прив"язки до взагалі будь-якої землі?

Ким ми "розбавляємо" нашу територію?! І за що їх жаліти? За те що були суспільними імбицилами і довели/допустили регіон до здачі світоглядно і географічно? Може за те, що вийо... протягом 23 років: "автономія", "ми іначі"... Східняки. оо... це ще яскравіше! Луцьку для добробуту якраз не вистачало вашого савкового досвіду і менталітету! Увіллються в народ як олія в воду! А ми ще допоможем матеріально!

Толерантність - не спроможність організму виштовхувати з себе чужорідні тіла/ідеї/тощо. Вона довела вже кілька регіонів до військових дій, а тепер її просто академічні дурості демонструємо ми, волиняни.

Перша думка після звістки про східняків: а чого аж на Волинь? Чим не підійшли сусідні міста/області, де нема бойових дій? Клімат не той?! Чи батьківщину поміняти захотілось? На ту, де ще не стріляють?

Ситуаційна задачка:

Дано: біженці, що втекли в протилежний куток країни з рідної землі в важкий для неї час. Ті самі, які за 23 роки анічогісінько для неї в суспільному плані не зробили.
Питання: що вони зроблять, коли важкий час настане на тій території, куди вони втекли? І чи щось взагалі захочуть для неї зробити навіть в абсолютно буденному форматі?

Я захоплююсь дієвістю свого знайомого Івана Мирки. Але мені не вдається поєднати націоналізм (в який входить дієва любов до свого краю і готовність боротись за добробут) з любов"ю і поміччю до тих, хто не здатен душею відчути цих категорій.

https://www.facebook.com/ivan.myrka/posts/880841661942257

https://www.facebook.com/ivan.myrka/posts/880357371990686

horta_-_bizhy_forest_gamp.mp3

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Увага! Диверсанти можуть маскуватись під втікачів. Тому всіх потрібно перевіряти на наявність зброї та знання української мови.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача cBіт Розумний.

З одного боку наче все правильно. А з іншого - чи багато хто полізе з вилами (палицею і т. і.) на автомати? Є дві точки зору на це - померти героєм чи залишатися живим і шкодити ворогові (фізично, інформаційно і т.і) І найголовніше - де брати зброю? Хто підкаже?
І ще одне. Ніхто українців не вчить, як перемагати страх (або тримати його в межах). Звичайно, можна стрибнути з парашутом, але це дорого і не для всіх підходить. Можливо, можна почати, як герой "Акваріуму", падаючи зі стільця назад. Хто може, хай ділиться досвідом чи інформацією! (Чому б не відкрити рубрику "Перемога над страхом"). Упевнений, українським психологам є що сказати.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача cBіт Розумний.

Можливо, це по темі "Зброя", але думка зявилася і поки не забулася, хочу нею поділитися. Це в першу чергу стосується українських винахідників. Якщо українське законодавство щодо зброї не буде прийнято, то треба піти таким шляхом. Було б чудово, якби українські винахідники винайшли щось на зразок зброї-трансформера. (Щось подібне я бачив у Києві, в музеї іграшки: деревяний коник, який розкручувався і через кілька секунд збирався у трактор. Це українська іграшка- трансформер 30-х років ХХ-го століття!! Так ось, формально, по законодавству, щоб до такої речі неможливо було придратися, але щоб ця річ через кілька секунд могла перетворюватися на зброю. Фантастика? Побачимо... І щоб таку річ можна було виготовляти в умовах сільських майстерень із речей, які можна легально придбати.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Вакула Коваль.

Як варіант, не трансформер, а ніж, навчитися кидати. http://www.youtube.com/watch?v=ljMvb4tZ5UA

VAKULA

Зображення користувача Андерс Брейвік.

Волинянам раджу, коли біженці зі сходу прийдуть, і схочуть жити серед вас, то вимагайте вивчити українську мову, бо такі залишаються надовго, до доброго звикаєш швидко, а потім будуть кричати, що то їхня земля, і тоді вже не буде спасу від них. В таких немає поняття - рідна земля, бо де вони, там їхня земля. А щодо зброї, то треба плювати на деякі закони, і припасти хоча б один ствол на родину, на майбутнє.

Зображення користувача Богдан ДуБ.

1. Десь два роки тому розглядав подібні (бойові, політичні) сценарії. Як мирним людям швидко набути бойової сили. В відповідь включались бомбомети, які можна "накліпати" непідготовленими механіками дешево і миттєво. І використовувати їх може практично дитина. Питання тільки в боєприпасі.

2. Порада весела, але невиконуєма. Радити легко.

3. Сьогодні бачив візжачих плотних жіночок що верещали про повернення чоловіків зі Сходу на Волинь. А також російськомовну "ходячу жертву", що ридала і їздила чоловікам "по вухах". На запитання чого плаче сказала, що там її чоловік, того і реве, вимагає демобілізації, такі справи.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"