Важливість: 
3
Більше безпеки, більше зручності: про останні зміни на сайті Народний Оглядач

Протокол https ми впровадили на сайті вже давно, але браузери все одно попереджали що з'єднання не захищене. Цю хибу виправили, тепер всі авторизовані користувачі мають повністю захищене з'єднання.

https.jpg

https
https

Якщо на якійсь сторінці знайдете незахищене з'єднання при використанні протоколу https, повідомляйте про це в коментарях до публікації.

Ще одна гарна новина: відновлена робота приватних повідомлень. Нагадаю, на сторінці з профілем користувача була помилка, що не давала можливість відправити приватне повідомлення. Тепер можна зайти у профіль адресата і відправити з нього повідомлення. 


Перевага HTTPS

Головна перевага зашифрованого з’єднання (HTTPS) в тому, що дані не можна перехопити або прочитати. Безпека перш за все, але є й інші переваги.

Ідентифікація

Сертифікат SSL гарантує, що браузер отримує дані з потрібного домену. Він також гарантує, що важливі дані будуть відправлені в потрібне місце, а не зловмисникам. У браузері можна натиснути на замочок і прочитати інформацію про сертифікат і видала його компанії.

Цілісність даних

Якщо дані передаються в незашифрованому вигляді, є ймовірність, що зловмисник може знаходитися між сервером і браузером і переглядати всі дані. Навіть більше того, якщо він може їх прочитати, то може і змінити їх. Перехопивши з’єднання, хакер може побачити, що ви запитуєте і відправити вам підміненого дані.

Безпечне HTTPS з’єднання робить атаки такого роду дуже складними або неможливими.

SEO

Google хоче відправляти своїх користувачів на безпечні сайти тому включив HTTPS в алгоритм ранжирування. Це означає, що при однакових умовах сайт з HTTPS ранжируватиметься вище, ніж сайт без HTTPS.

В даний момент HTTPS має незначний вплив на результати пошуку, але воно зміниться з часом. Зараз Google дає веб-майстрам час підготуватися і встановити SSL на свої сайти. В кінцевому результаті, сайт з SSL виглядає більш надійним, ніж сайт без SSL. Google вже використовує SSL для пошуку, Gmail, Youtube і Google Drive.

Довіра

І нарешті, зелений замочок, який відображається в браузері, говорить про те, що ви дбаєте про безпеку, і надає користувачам впевненості.

Статистика

HTTPS дозволяє отримати більш точні дані про переходах на сайт. Перемикання трафіку з HTTPS на HTTPS втрачає інформацію про перехід. Таким чином, якщо ви використовуєте HTTP а ваш користувач перейшов з HTTPS сайту, в вашому статистикою цей перехід буде відображений як прямий перехід.

Сайти, які працюють з персональними даними, такі як інтернет-магазини, платіжні системи та соціальні мережі більше за інших мають потребу в безпечному з’єднанні з користувачем.

Джерело

Наші інтереси: 

Оновлення сайту.

Гравець: 
Індіана Джонс
95

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка