Зображення користувача Гість.
Гість (не перевірено)

Біла раса стрімко зникає

Білі вимирають - це факт. Якщо 50 років тому населення європейських країн складало 22 % від загальної чисельності землян, то сьогодні цей показник скоротився до 12 %, а в найближчі 50 років він знизиться до 6,5 %. Іншими словами, якщо півстоліття тому людство складалося на чверть з європейців, то у 2050 році корінні жителі Старого Світу перетворяться у себе вдома на національну меншину.

На величезній території від Рейк'явіка до Москви смертність перевищує народжуваність. І ще, Європа неминуче старіє. Приблизно до 2050 року половина всіх її жителів переступить 50-річний рубіж, а кожен десятий досягне віку 80 років. Пенсіонерів буде 60 мільйонів.

Вже зараз кожна восьма дитина на Британських островах - неєвропейського походження, причому чверть малюків мають чорношкірих батьків. За прогнозами демографів, у 2020 році Бірмінгем і Лестер стануть першими англійськими містами з переважанням темношкірих, а для ряду районів Лондона така картина вже стала реальністю. Те ж саме можна бачити в Парижі і Марселі. Турецькі футболісти, які приїжджають грати до Німеччини, почувають себе на місцевих стадіонах як удома: так багато на трибунах їхніх співвітчизників.

Кілька років тому в США вийшла книга Патріка Б'юкенена «Загибель Заходу», в якій він передбачив неминучу кончину європейської цивілізації. Його дослідження ґрунтується на даних ООН. До 2050 року, згідно з висновками Б'юкенена, з лиця Землі зникнуть 23 мільйона німців, 16 мільйонів італійців і 30 мільйонів росіян. А вся Європа втратить стільки жителів, скільки сьогодні населяють Німеччину, Польщу і Скандинавію разом узяті. За цей же термін населення Азії, Африки і Латинської Америки збільшиться на 3-4 мільярди чоловік, і це людське море захлисне Париж, Лондон і Берлін.

Європейська жінка народжує в середньому 1,5 дитини, а, для того щоб був приріст населення, потрібно народжувати 2,1 дитини. У Франції спробували матеріально заохочувати багатодітні сім'ї. Однак народжуваність в країні це збільшило ненабагато. Тому чисельність населення Європи підтримується лише завдяки мігрантам.

Автор: Незалежний Активіст

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Цікаві спостереження і зовсім не втішні висновки. Дякую.
Варто дещо виправити:
"населення європейських країн складало 22 %" - населення європейських країн становило 22%
"півстоліття тому людство складалося на чверть з європейців",- якщо півстоліття тому людство становило чверть європейців
"досягне віку 80 років" - досягне 80-річного віку.
"англійськими містами з переважанням темношкірих" - ...містами, в яких переважатимуть темношкірі.
"картина стала реальністю" - картина є реальністю.
"23 мільйона" - 23 мільйони.
"3 - 4 мільярди чоловік" - 3 - 4 мільярди осіб.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Додайте, будь ласка, посилання на джерело.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)