Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 10
  • Переглядів: 14

Бігові рюкзаки: корисний аксесуар для тих, хто любить рухатися

Сьогодні практично в будь-яку погоду в парках, на берегах водойм, а то й просто на вулицях можна зустріти любителів бігу. При цьому нерідко можна бачити, як люди тримають в руках телефон чи пляшку з водою, що дуже не рекомендується робити під час бігу, адже це навантаження перерозподіляється на поперек. Вдалим рішенням у такій ситуації стане покупка спеціального бігового рюкзака.

Коли потрібен рюкзак для бігу?

Якщо на пробіжку ви берете з собою лише телефон, вистачить і поясної сумки. Рюкзак стане в пригоді у наступних випадках.

  • Тренування далеко від дому, можливо, за містом в холодну погоду. В такому випадку потрібно брати з собою теплий одяг, щоб одягнути його після пробіжки, термос з теплим напоєм.
  • Тренування після роботи, коли немає часу зайти додому переодягнутися. Тоді в рюкзаку лежать кросівки та спортивний костюм, а після роботи до нього потрапляє повсякденний одяг.
  • Різноманітні змагання з трейлраннінгу, коли спортсмену потрібно брати з собою воду, перекус, деяке спорядження.
  • Швидкісні гірські походи, коли маршрут буквально пробігають і беруть з собою мінімум спорядження.

Які бувають рюкзаки для бігу

Рюкзаки для бігу нечасто можна зустріти в магазинах. Наприклад, в електронному каталозі Магазилла представлена величезна кількість рюкзаків, і лише дуже невелика кількість може вважатися біговими. Такі рюкзаки можна розділити на дві категорії.

  • Рюкзаки-жилети — вони мають основне відділення на спині, але водночас лямки зроблені широкими з додатковими кишенями. Такий рюкзак щільно прилягає до тіла, під час бігу не бовтається.
  • Бігові рюкзаки — більш схожі на класичні. Центр ваги у них зміщений до спини, неодмінно мають грудні й поясні стяжки, відрізняються низькою вагою.

Часто рюкзаки для бігу мають відділення для гідратора, який може йти в комплекті або докупатися окремо. Їхній об’єм коливається від кількох до 18–20 літрів. Перші призначені для відносно коротких маршрутів, з більш місткими можна вирушати у швидкісні походи. У будь-якому випадку бігові рюкзаки знадобляться багатьом шанувальникам здорового способу життя.

Наші інтереси: 

Спорт, здоров'я.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи