Безпаливний генератор Хендершота

Безпаливний генератор вільної енергії американського фізика-винахідника Лестера Дж. Хендершота вперше  продемонстровано широкій громадськості 1981 р. в Торонто, на конгресі, присвяченому енергії гравітаційного поля. У своєму виступі послідовник Хендершота розповідав, що цей пристрій працює на магнітному полі землі,  тому на роботу такого генератора сильно впливає його розташування в просторі й орієнтація щодо північного і південного полюсів. 

Сам  Лестор Дж. Хендершот до цього конгресу не дожив, тому що, за офіційною версією,  1961 року покінчив життя самогубством.

Генератор Хендершота

Готуючи цю статтю, перше, що впало у вічі,  це повна відсутність матеріалу про генератор Хендершота в російськомовному інтернеті (у нашому випадку україномовному – прим. НО). Незважаючи на його ефективність і простоту збору, ми не знайшли навіть більш-менш осудних обговорень і демонстрації реплікацій у рунеті, зате побачили багато згадок про стерті і видалені гілки на форумах з найціннішою інформацією про Хендершота і т. ін. Не  інакше, як чергова всесвітня змова! Оскільки така тяга до всяких  «всесвітніх змов» у нас майже маніакальна, то спробуємо розкрити і розкласти на полички і цей випадок.

ScreenShot093Перші згадки про цей генератор трапляються в роботах Хендершота, датованих 1927-1930-м  роками. Окрім наданих схем і принципів роботи, автор розповідав усім бажаючим, що йому вдалося отримати придатний для використання генератор вільної енергії  потужністю 200-300 Вт. На той  час припадає і дуже короткочасне вшанування Хендершота як національного героя в американській пресі, але, як не дивно, воно дуже скоро змінюється звинуваченням у шахрайстві й шарлатанстві, а сам винахідник нібито отримав найсильнішу травму від ураження електричним струмом і більше ніколи публічно  не демонстрував свої винаходи і навіть про них не згадував. За словами його сина, Ластер отримав 25000 $ за нерозголошення надалі  подробиць про свій винахід. Примітно також, що Хендершот мав  лише середню освіту. Також відомо, що роботу свого батька намагався продовжити син  - Марк Хендершот. Через нестачу  профільних знань Марку Хендершоту не вдалося удосконалити винахід  батька, але водночас саме йому ми повинні бути вдячні за  розголос його багатьох документів і робіт, завдяки чому багато з них з'явилося в пресі, і вони стали доступними загалу.

В інтернеті на англійській мові можна знайти досить багато матеріалу з теорії і збору цього генератора. !Нам доступні і деякі унікальні приватні матеріали, які допоможуть зібрати такий генератор кожному, хто бажає! Зараз ми готуємо їх переклад.  Повне методичне керівництво зі збору генератора буде опубліковано дещо пізніше, а ця стаття лиш  ознайомлює з генератором Хендершота, принципами його дії і методикою складання.

Почнемо з анонсу відеокерування зі збору генератора Хендершота.

 

 

 

Наведемо загальну схему такого генератора:

Генератор Хендершота. Принципиальная схема

 

Список інструментів і матеріалів для виготовлення безпаливного генератора Хендершота.

Для того, щоб побудувати генератор Хендершота, Вам необхідно придбати такі матеріали:

- дерев'яна панель, розмір 100cm/60cm (3ft/2ft). Може бути фанера або ДСП;

-  котушка мідного емальованого дроту 50 метрів довжиною, 0.95 мм  діаметру;

- дві частини ПВХ мідного ізольованого проводу, 18 метрів довжиною, 1.5 мм  діаметру (необхідні шматки різноколірної  ізоляції);

- 150 дерев'яних стержнів 3 мм діаметру;

- 2 неполяризованих конденсатора ємністю 500 мікрофарад кожен;

- 4 неполяризованих конденсатора 1000 мікрофарад кожен;

- 2 трансформатори з коефіцієнтом трансформації 1:5, напруга 110-220 вольт;

-  мідний дріт у ПВХ ізоляції, 10 метрів довжиною, 1 мм  діаметру;

- зовнішня розетка на 110-220 вольт;

-  лист картону (може бути плексиглас, деревина тощо, тільки не метал), 10cm/10cm;

- дві направляючі рейки від меблевої фурнітури без коліс;

- два циліндричних сталевих прутики, діаметром 2 см, довжиною 8 см;

- прямокутний сталевий прутик, 10 см/0.5 см/2 см;

- один магнітний брусок (прямокутний або циліндричний), 10 см завдовжки, 1.5 см  діаметру;

Для того, щоб побудувати генератор Хендершота, Вам також потрібні такі інструменти:

- лінійка (30 см довжиною);

- олівець;

- не стираючий маркер;

- пара плоскогубців;

- викрутки - пласка і фігурна;

- дриль;

- 3-міліметрове свердло;

- ізоляційна стрічка;

- епоксидний клей;

- 10 шурупів-саморізів довжиною 2 см;

- двостороння клейка стрічка;

- 12 шурупів довжиною 2 см для кріплення конденсаторів  (якщо у Вас є кріпильні отвори на контактах);

- паяльний пістолет;

- припій для пайки;

- флюс для пайки;

- гайковий ключ (для прикручування контактів конденсатора);

- ніж канцелярський.

Ми абсолютно впевнені, що на сьогодні безпаливний генератор Хендершота є не тільки одним з найефективніших генераторів вільної енергії, але і простим для повторення в домашніх умовах, в чому Ви скоро зможете переконатися на власному досвіді. Ми готуємо продовження цієї теми, яке буде містити повнометражний фільм російською мовою зі збору генератора Хендершота, а також російськомовний методичний посібник.

Продовження: Збірка Генератора Хендершот своїми руками

Гравець: 
Альберт Саїн

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка