Артіль програмування - розвиваймося та заробляймо спільно!

Формування спільноти вільних та відповідальних людей через постійне самонавчання задля спільного розвитку та заробітку. Це скорочені надзавдання, місія та мета існування новоствореної групи "Артіль програмування", мого лідерського проекту.

keyboard-5-white.jpg

Клавіатура
Клавіатура

Основні віхи цього проекту висвітлено наступними тезами:

Надзавдання: Формування спільноти вільних та відповідальних людей (колективного організму), здатних до ефективної спільної злагодженої праці та справедливого (відповідно до внеску у справу) розподілу результатів спільної діяльності.

Місія і шлях нової держави: Постійне самонавчання (пошук і здобуття нових знань), поширення здобутих знань серед учасників артілі. Участь у проектах з розробки програмного забезпечення (комерційних та громадських) поодинці та разом (під кожен проект свій набір учасників). Випрацювання спільних прийомів, методів та інструментів розробки. Створення шкали рівня оплати праці згідно наявного досвіду та вмінь кожного учасника. Створення інструментів формування наборів учасників під кожен проект (завдання) у формі дошки оголошень з голосуванням (тендерів) (Слово "аукціон" тут менш підходить через особливості голосування лише "вгору").

Мета: Спільний розвиток та заробіток.

Перші кроки до здійснення цього вже зроблено, але потрібно ще багато працювати, щоб все це стало реальністю. Та ми цього досягнемо. Разом. Обов'язково.

Хай буде!

Група: Артіль програмування

Гравець: 
Еней Світлий

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка