Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Арійський стиль: від теорії до практики

Запрошуємо прихильників Великого Переходу у п’ятницю 6 лютого з 18-00 до 21-00 на чергове зібрання Київського читацького клубу ПЕРЕХІД-IV.

Клубне зібрання відбудеться у конференц-залі Європейського Університету за адресою: м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в, аудиторія 218 (від центру їхати до ст. метро “Святошин” в першому вагоні, вийти по підземному переходу до його закінчення на праву сторону, по вулиці Депутатській пройти до проспекту Вернадського, повернути направо до Університету).

Головний доповідач: Кирило Вадимович Стеценко — президент Міжнародного фонду ім. Кирила Григоровича Стеценка, музикант, композитор, громадський діяч, засновник Журналу нової еліти ПЕРЕХІД-IV

Після 30-хвилинної доповіді відбудеться музичний експеримент: демонстрація пісень в стилі “Музики для локомотива” (нові твори рок-гуртів “Вій”, “КОМУ ВНИZ”, “ДАТ”) та кількісне визначення їхньої якості згідно з методикою “Арійський Стандарт”. Розрахунок коефіцієнта досягнення Арійського стандарту (КодАС) здійснюватимуть дві незалежні групи з учасників клубного зібрання під керівництвом музикознавців Кирила Стеценка і Анатолія Калениченка.

Методика визначення КодАС описана у статті Ігоря Каганця “Арійський стиль”
Дискусія вже почалася!


Для участі в зібранні Клубу потрібно сплатити вхідний внесок у розмірі 5 грн., для студентів — 2 грн. Для викладачів і студентів Європейського університету вхід безкоштовний.

Після завершення експерименту — солодкий стіл (чай, кава, печиво).Зверніть увагу: “Перехід-IV” у прямому ефірі Національного радіо

Про деякі попередні засідання клубу можна прочитати тут:

Нова арійська культура: естетика, стиль, дизайн
Біфуркація-2004
Космічні цикли і практика Великого Переходу
Брахманат Вишня Борія
Феномен Четвертої Хвилі
Музика і політика
Гетьманська модель: історичний досвід і перспективи
Авторитарні моделі XX століття
Авторитарна модель у контексті українського солідаризму
Глобалізація і нації з точки зору Переходу-IV
Надцивілізація Волі

 

Наші інтереси: 

Ефективне управління.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи