Важливість: 
5
Арійський Стандарт 2014: тепер можна читати у форматі FB2

Книжка: Ігор Каганець. Арійський Стандарт: Технологія переходу в Простір волі. – Київ-Тернопіль: Видавництво «Мандрівець», 2014. – 576 с. Подається в авторській редакції, з кольоровими ілюстраціями. Можна вільно (безплатно) завантажити (закачати) у форматах FB2, DOCX і PDF.

Що означає ім’я Україна? Ким був Ісус Хрестос – арійцем чи євреєм? Що пили апостоли на Таємній вечері – алкогольне вино чи виноградний фреш? Чому Євангеліє наполовину наповнене ворожими вставками? Що таке аріянство та іудохристиянство? В яку з цих релігій була охрещена Русь? Звідки взялася Трипільська цивілізація і чому трипільці були озброєні до зубів? Що таке Живе Слово? Як практично здійснити самозцілення і здобути фундаментальне здоров’я?

На основі синтезу новітніх досягнень археології, генетики, кліматології, історії, антропології, лінгвістики, соціобіології, фізіології та психології у цій книжці подано цілісне бачення основних закономірностей розвитку людського роду від 40-го тис. до н. е. і аж до наших днів – епохи Великого Переходу. Розкрито таємницю Царства божого як земного простору позитивних подій і викладено послідовність простих кроків, які треба здійснити, щоб реально потрапити у цей простір подій і надійно закріпитися в ньому. 

Завантажити книгу "Арійський Стандарт" (2014) у форматі FB2 (13 Мб)

Завантажити книгу "Арійський Стандарт" (2014) у форматі PDF (18 Мб)

Завантажити книгу "Арійський Стандарт" (2014) у форматі DOCX (27 Мб)

Паперове видання цієї книги можна придбати в інтернет-магазинах:  uchebka.org  та Наш формат 

 

Якщо вам сподобалася ця книга, ви можете підтримати продовження досліджень та їх популяризацію за допомогою Порталу світоглядних новин Народний Оглядач SD.ORG.UA. Розвиток порталу – це результат нашого ентузіазму і ваших грошей. Завдяки вашій підтримці ми зберігаємо незалежність і твердо проводимо свою інформаційну політику. Це я до того, що нам щомісяця треба платити за сервер, адміністрування і програмування. Закликаю всіх прихильників підтримати нас не тільки до глибини своєї душі, а й до глибини своєї кишені :) 

Для початку даю номер своєї картки у Приватбанку: 4731 1856 1099 7030.

На неї зручно робити перекази із розгалуженої мережі відділень цього банку: достатньо на терміналі набрати номер картки, переконатися, що висвітлилося моє прізвище, вставити у приймач потрібну купюру і натиснути підтвердження. Якщо терміналу нема, то можна робити перекази й через касу. Для користувачів онлайн-банкінгу Приват24 це ще простіше.

Ще один спосіб для наших закордонних друзів - Western Union або MoneyGram. Робіть перекази на Igor Kaganets, Kyiv, Ukraine.

Також можна легко переказати кошти через систему WebMoney на рахунки у гривнях, російських рублях, доларах США та євро.

U332693072636 гривні

R423818630698 рублі

Z330907838923 долари США

E409914636158 євро

Термінали для переказу вебмані знаходяться майже в кожному супермаркеті, достатньо набрати «Гроші» - «WebMoney» - «номер рахунку» 332693072636 і т. д. Ще легше зробити переказ через інтернет, якщо у вас є свій електронний гаманець.

Якщо будуть інші варіанти переказів або можете допомогти роботою – пишіть мені на sensar[равлик]meta.ua. Будемо знайомитися, шукати кращі рішення і разом рухатися вперед.

Багато хто з нас готовий докласти серйозних зусиль для відродження України. Так почнімо з поліпшення свого інформаційного простору і налагодження змістовного спілкування.

Хай Буде! 

Наші інтереси: 

Вгору просування - без краплі вагання! 

Гравець: 
Ігор Каганець
1812

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка