Категорія:

Андрій Волошин у програмі Віктора Макаренка Міжмор'я-XXI

29 травня 2015 р. на ТБ-7 футуролог Віктор Макаренко і геополітик Андрій Волошин говорили про Балто-Чорноморський союз, геополітичну доктрину Юрія Липи та її актуальність для сучасної Європи. 

Литва є найбільшим союзником України в Європі. Нам треба відмежуватися від Росії. Досвід Литви багато в чому корисний для України. 

Відеозапис передачі на сайті ТБ-7

Аудіозапис передачі від 29.05.2015

Андрій Волошин розповів про щорічну міжнародну конференцію в Литві «Європа йде на схід», на якій відомі політики і експерти обговорювали інформаційну складову війни, політичну перспективу східного партнерства, розвиток туризму, культурну співпрацю. Про участь в формі колишнього прем’єр-міністра Литви Андрюса Кубілюса, який є зараз радником Президента України та входить до Ради реформ, яку очолює Михаїл Саакашвілі. 

Про діяльність міжпарламентської асамблеї, про відвідання литовського парламента, про литовську виборчу систему і внутрішньопартійне голосування. 

Згадав «Зіткнення Цивілізацій» Хантінгтона та «Велику Шахівницю» Збігнєва Бжезинського. 

Розповів про один із варіантів російської геополітичної думки: відмова від слов’янського минулого, претензій на Київську Русь, черпання натхнення в Золотій Орді (Ніколай Трубєцкой, Пьотр Савіцкій, Алєксандр Дугін – зараз основний інтерпретатор та ідеолог російської геополітики). Дугін прагне панування над всією Євразією. 

Андрій Волошин висловився за проведення міжнародних форумів "Балто-Чорноморського" формату в Україні, на яких би збирались політики, мислителі, аналітики, громадськість, культурні діячі.

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка