Спецтема:

Анатолій Висота: Про "ЖИТТЯ НА ВОЛІ"

Мій товариш Олександр Кирмач порадив написати й опублікувати тут статтю про БЕЗСЛИЗОВУ ДІЄТУ Арнольда Ерета. Що й роблю. Сподіваюся, що  хтось це помітить, прочитає й не полінується оздоровитися. Хай буде! 
 

АРНОЛЬД ЕРЕТ

ЖИТТЯ НА ВОЛІ або:

ЗЦІЛЮЮЧА СИСТЕМА БЕЗСЛИЗОВОВОЇ ДІЄТИ

(НАУКОВИЙ МЕТОД ПРОЇДАННЯ ВАШОГО ШЛЯХУ ДО ЗДОРОВ’Я)

(переклад з російської А. Висоти, к.х.н.)

              

АРНОЛЬД ЭРЕТ

ЦЕЛЕБНАЯ СИСТЕМА БЕССЛИЗИСТОЙ ДИЕТЫ

(НАУЧНЫЙ МЕТОД ПРОЕДАНИЯ ВАШЕГО ПУТИ К ЗДОРОВЬЮ)

 

Arnold Ehret

 “MUCUSLESS DIET HEALING SYSTEM.

 A SCIENTIFIC METHOD OF EATING YOUR WAY TO HEALTH.”  ISBN 0-87904-004-1 

     


 

     Ви можете прочитати цю дивну книгу Арнольда Ерета – людини, якою ще буде гордитися людство. Це книга про харчування і в ній розкрито чимало таємниць, старанно приховуваних від людей соціальними паразитами. У 2012 році виповнилося 90 років з часу його загибелі в 1922 р. А цей твір  він написав десь століття тому, однак він є таким актуальним і написаний так дохідливо, ніби вчора в ньому поставлена остання крапка.

Дослідник прийшов до ГЕНЕРАЛЬНОГО ВИСНОВКУ, що ДІАГНОЗ  ХВОРОБИ ОКРЕМОЇ ЛЮДИНИ, ВСІХ ХВОРОБ ЛЮДСТВА І РОЗУМОВИХ І ФІЗИЧНИХ ВІД ПОЧАТКУ ЦИВІЛІЗАЦІЇ ДОВОДИТЬ, ЩО  В НИХ У ВСІХ Є ОДНА  Й ТА Ж ФУНДАМЕНТАЛЬНА ПРИЧИНА, в яких би симптомах це не проявлялося. Без винятку це є одна й та ж загальна й універсальна умова всякої хвороби: сміття, чужорідні речовини, слиз  і його отрути.

Арнольд Ерет розробив цілу технологію оздоровлення людини, яка включає ПОВНЕ ПРИБИРАННЯ тіла від чужорідних речовин і подальше харчування фруктами і зеленолистими овочами, які далі не продукують слиз у тілі.

Про це та інше розповім докладніше.

Народився Арнольд Ерет в кінці 19-го сторіччя в Німеччині в заможній родині фермерів.  Успішно закінчив коледж. На академічних курсах здобув фах викладача малювання і креслення. Навчався в Університеті медицини, фізіології  і хімії. А тим часом помер його батько від туберкульозу, а потім і брат.

Сам Арнольд тяжко захворів на запалення нирок із сухотною тенденцією. Присуд лікарів: невиліковно хворий. Офіційна медицина була безсила.

То він вдарився до нетрадиційних методів лікування. Ні натуропати, ні вегетаріанство, ні магніти йому не зарадили.

Маючи аналітичний розум, велику працелюбність і ретельність, як рису характеру, Ерет здогадався, що причиною його хвороби є неправильна їжа, яка перетравлюється не вся, а частина її у вигляді клеючого слизу забиває всі капіляри тіла. За десяток років спостережень і дослідів він встановив, що основним постачальником слизу є крохмалисті продукти, такі, як картопля і всі злакові. Споживаючи фрукти і некрохмалисті зеленолисті овочі та періодично голодуючи, Ерет оздоровився сам. Потім він заснував у Швейцарії санаторій, де вилікував своєю «Безслизовою дієтою» кілька тисяч страждальців від найрізноманітніших хвороб. Його лікуванню піддалися туберкульоз, запалення легень, нирок, органів травлення, навіть сифіліс та  заїкання й  інші захворювання.

Теоретичною основою його роботи є  відоме рівняння, в якому життєва сила людини дорівнює отриманій енергії мінус її затрати на подолання перешкод у тілі. Коли затрати енергії на подолання перешкод є значними, людина  має хворобу, а коли вони дорівнюють величині отриманої енергії – це смерть  

Основною підвалиною фізіології людини є вчення про метаболізм (обмін речовин). Суть його в тому, що клітини людського тіла постійно розкладаються, а на їхньому місці виростають нові. Те, що розпалося, виводиться з тіла, а з високобілкової їжі утворюються нові клітини. Своїми дослідами Ерет доказав, що насправді такого НЕМА. А тому потреби у м’ясі та в інших продуктах, багатих на білок, для людини теж НЕМА. І справді, корова їсть лише траву, з якої будує все тіло включно з білками.

Дослідник звернув увагу на структуру крові і доказав, що білі кров’яні тільця або лейкоцити, насправді є частками слизу,  в колоїдній формі, як це мені розуміється. Вони концентруються в місцях запалення або на рані, бо організм завжди намагається вивести їх із тіла. Оскільки слиз є дуже поживним середовищем для мікробів та вірусів, то й вони зосереджуються там, що  й дало підстави офіціозу саме їх назвати причиною хвороб. Я дивуюся цьому запамороченню всієї медицини, яка й досі плутає причину із наслідком. В очищеному тілі нема слизу (лейкоцитів!) у крові.

Сучасна медицина вважає, що  серце помпує кров по всьому тілі. А Ерет це заперечив і доказав, що насправді серце є  клапанно-розподільчим органом, а кров по всьому тілі помпують легені. Мені – не фахівцю, здається, що  кров по тілу помпують не лише легені, а й інші органи, судини і мікрокапіляри, аж до клітинного рівня (інтегральний принцип).

Дослідник геніально передбачив, що  саме залізо є основою крові. Про інші відкриття Ерета ви дізнаєтеся самі.

Офіційна медицина заліковує.

Це так, бо  вона тимчасово, іноді успішно, знімає біль з окремого органа, а не оздоровлює  ВСЕ  ТІЛО, як це робив Ерет.

Чи можна назвати офіційну медицину наукою, коли вона заперечує очевидні речі? Ні! Лікарі і дієтлікарі зокрема, мають цілком раціональний підхід до власних машин, купуючи бензин найкращої марки і найвищої якості, щоб він був, бажано, без парафінистих сполук, наприклад, ЄВРО-бензин. І то щорічно доводиться відчищати інжектори від бензинового «слизу». Людей же вони ніби вважають за парову машину, яку можна живити і нафтою, і вугіллям і навіть дровами, а той усім цим разом, лиш варто це науково оформити через поживну цінність у кілокалоріях і злупити за це чималі гроші.

Погляд просвітлених українців.

Людина має Тіло, Душу і Дух. Тіло піддається вимірам, а дві інші складові Людини за деякими винятками – ще ні. Хоч нині деякі вчені схиляються до думки, що саме Дух є інформаційною матрицею  і для Душі, і для Тіла. Для життя людина отримує енергію. Мабуть, всім відомо, що енергія вивільняється при «холодному згоранні» глюкози прямо в клітинах з утворенням вуглекислого газу і води. Ось чому таким важливим є чисте повітря із киснем та азотом у ньому. Мабуть азот таки засвоюється з повітря, бо  він є основним конструктивним елементом білків, які дивно формуються в тілах травоїдних.

Крім цього людина отримує ще невідому енергію від Духу +. Ця дельта може бути настільки значною, що дозволяє деяким людям роками жити без їжі, наприклад, Зінаїді Барановій з Кубані, киянину Миколі Довгорукому, а також австралійці Джасмухін (їх тепер у світі понад 30 тисяч).

 Просвітлені українці стали такими, бо зуміли очистити свій інформаційний простір від вульгарно-матеріалістичного бруду і тепер формують Новий Світогляд. Це дозволило нам сприйняти вчення Ерета відразу й без доказів та тисяч аргументів. Із цього вчення я поки впровадив для себе лише ПЛАН «БЕЗ СНІДАНКУ». За три місяці я позбувся  зайвої ваги і набув 17 кг бадьорості. Крім цього в мене нормалізувався тиск крові.

Що мене найбільше вразило.

Повне очищення тіла приводить до глибинних фізіологічних змін. Це має зацікавити українок. У дівчат і жінок зникають МІСЯЧНІ. Вони зачинають і виношують дітей без ніяких проблем. І народжують немовлят безболісно. Дітки некрикливі і навіть  не дуже й вкакуються.

Трохи скажу про сам переклад.

Я отримав доручення перекласти цей твір від п. Петра Матвієнка – заступника голови оргкомітету «Буття українців». З інтернету витяг російськомовний переклад і взявся за роботу.   Під рукою в мене був «Русско-украинский словарь» під ред. акад.. М. Калиновича (К., 1961) на 80000 слів. Від початку в мене з’явилися запитання: 

ХТО НАПИСАВ «Вступ проф.. Столєшнікова А.П.»? Мабуть перекладач з англійської, бо в ньому сам проф. С. говорить про себе, як про проф.. С.

ХТО НАПИСАВ «Передмову перекладача з англійської» + «ЩЕ ДЕЩО ВІД ПЕРЕКЛАДАЧА З АНГЛІЙСЬКОЇ»? Вона не підписана.

          ХТО НАПИСАВ коротеньку замітку про останній день життя Ерета 22 жовтня 1922 р.? Із тексту виходить, що це один із слухачів його останньої лекції того ж дня. А може це все робота проф.  B.W. Child’а, який написав біографію А. Ерета і, мабуть, переклав твір на російську?

          Деякі повтори й інше я вилучав з тексту, позначаючи місце знаком /…/. На місці пропуску слів я вставляв необхідні слова або свій коментар, які закінчувалися знаком (…- А.В.). Перекладач з англійської на російську залишив свої примітки, які я залишив без зміни, це знак (…прим. пер.). Із більш, як 100 сторінок російського перекладу, в мене вийшло 90 сторінок українського. Це підтвердило дані Василя Триліса – мислителя і перекладача, про більшу інформаційну ємність української перед іншими мовами. Над російською є перевага у більше ніж 10%.       

                  

          Через кілька років

У серпні 2014 р. ми з онукою нарешті добралися до Києва й підбігли до автобуса, в якому вже сиділи «ладувальники-паломники до чернігівського джерела». Аж тут підходить до мене струнка, як тополинка, жінка із зачіскою «під валик». І каже такі приємні для мене речі: «Ви пам’ятаєте конференцію БУТТЯ УКРАЇНЦІВ, де ви виступали й говорили про Ерета?».

          Ну як це мені таке забути? Там я звернув увагу присутніх на молоду пару в залі й побажав, щоб вони перейшли на харчування живою їжею, а потім зачали й народили здорову дитину. -Так то була моя дочка Юля і зять Віталій Глінченко! – пояснює жінка. –Звати мене Ларисою. Уявляєте, вони вас послухали, перестали їсти м’ясо й ковбаси, а вже їли фрукти й овочі. Через 2 місяці зачали дитину.      І роди були легкі і зять сам їх приймав у хаті! Тепер Даринці вже 10 місяців, здоровенька. Юля годує її своїм молоком і підгодовує яблуками. Дякуємо вам!         

          Згодом мені розказали, що  це немовля Даринка  на ладуванні у КОЗАЦЬКОМУ КОШІ (Коростишівський р-н на Житомирщині) 22.06.14 р. всім усміхалася аж на всі свої тоді три зубики, до всіх йшла на руки ще й підспівувала пісні.

          Перспектива. Ця книга Арнольда Ерета має стати настільною для кожної української родини, як і «Родова книга». На жаль, для більшості теперішніх українців непосильною є навіть ранкова руханка. На наших очах формується новітня нація з Новим Світоглядом і Новим способом життя. Саме для просвітлених українців цей твір!

 Хай же буде! 


Завантажити книгуАрнольд Ерет «Життя на волі» (українською мовою у перекладі Анатолія Висоти, у форматі DOC).

Гравець: 
Анатолій Висота

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка