Зображення користувача Анатолій Висота.
Анатолій Висота
40

Анатолій ВИСОТА: Наталчин дарунок творить РАДІЮ

Недавно Наталія Артанія зробила нам цінний дарунок, написавши вірш ТВОРИМО СВОЮ ЗЕМЛЮ РАДОСТІ. І багато хто з нас радів, вчитуючись у цей прекрасний вірш. Цей вірш прочитала тут на Народному Оглядачі інша просвітлена українка Олена Артюшенко. Він викликав у неї хвилю радості.


 

Недавно Наталія Артанія зробила нам цінний дарунок, написавши вірш ТВОРИМО СВОЮ ЗЕМЛЮ РАДОСТІ. І багато хто з нас радів, вчитуючись у цей прекрасний вірш. Цей вірш прочитала тут на Народному Оглядачі інша просвітлена українка Олена Артюшенко. Він викликав у неї хвилю радості. Вона є редактором Обухівської міської газети Обухівські Вісті. 21 березня 2015 р. в переддень початку Нового Арійського року Олена опублікувала вірш "Творимо..." у газеті НА ПЕРШІЙ СТОРІНЦІ. Наше місто Обухів має десь 37 тисяч жителів і є містом обласного підпорядкування. Свою газету ми шануємо.  Я розгортаю газету і з радістю бачу цей Наталчин твір, який дійшов до Обухова. Ви помітили, як рухається хвиля радості від автора і вертається до неї ж? Наталка утворила разом з колом відомих і невідомих їй людей РАДІЮ. Цим колом є люди, здатні радуватися чужим успіхам – їх можна назвати РАДІЙЦЯМИ.  Сподіваюся, що це надихне нашу поетесу до написання нових творів.

Друзі, зверніть увагу на ГЕРБ Обухова - це Дерево Життя взяте із Обухівського рушника.

А от на 8-й сторінці в газеті опубліковано вірш обухівки Надій ПЕЛИХ. Надіюся що й цей вірш вам, радійці, сподобається.

АНЕКДОТ НА НОВИЙ ЛАД

Приїхав Путін зранку доворожки,

З кишені пачку баксів дістає

І просить погадати йому трошки,

Чи ще зозуля вдосталь накує.

Ворожка карти зоклада завзято,

На Путіна лукаво погляда:

«Помреш в велике українське свято –

В цей день тобі відсвятититься вода»

Скажі мнє поточнєє, ворожєя,

Мнє в будущєє двєрцу атварі.

І от намьоком устаюужє я.

В день нєзалєжності?! Ти правду гаварі!»

Поглянула ворожка винувато:

«В який би день ти, Путіне, не вмер,

Оце і буде довгождане свято,

Якого не було ще дотепер!


 

Надія Пелих, м. Обухів

(газ. Обухівські ВІСТІ, №11 (630), 21.3.2015 р., с.8)

…………………….


 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.

Це моя одна з небагатьох публікацій, в якій я розповідаю про твори інших людей. Наталка Артанія утворила РАДІЮ - подію, яка шириться хвилями радості. Оце, товариство, і є справжнє РАДІСНЕ ЖИТТЯ.

Зображення користувача Наталка Артанія Кобза.

Дякую, друже Анатолій) Щедро вдячна за такий резонансний відгук у вашій душі. Радія - красивий і сенсовний новотвір) Хай шириться Коло Радості на всеспільне благо: на всю Землю і за межі!

Sapienti sat.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Наталю, а Ігор Каганець теж створив одну радію! Газета ДЕНЬ за п"ятницю має аж 24 повноформатних сторінки. Іноді я її купую і мені вистачає читати її на цілий тиждень. І от сьогодні, 29 березня 2015 р. в неділю, коли став падати дощ із снігом, я помітив у цій газеті за №48-49 від 21 березня 2015 р. на с. 13 статтю п. Ігоря: БОЙОВА ДМОМОВНІСТЬ (Як перемогти Москву в тотальній війні). Отже ж читав вже цю статтю на НО, а знову я зрадів, перечитуючи, ніби зустрів доброго знайомого! А потім звернув увагу, що і твій, Наталю, вірш і стаття Ігорева опубліковані в різних газетах в один день - 21 березня 2015 р. Це символічно! Маю питання до п. Ігоря: чи платить зараз газета ДЕНЬ авторам за їхні публікації?

Зображення користувача Анатолій Висота.

Мушу повторити: Маю питання до п. Ігоря Каганця: чи платить зараз газета ДЕНЬ авторам за їхні публікації?