Альфа-тестування для веб-браузера Maelstrom на технології торент

BitTorrent шукає альфа тестерів для нового продукту з назвою Maelstrom (Вир), який базується на технології P2P. Основна ідея полягає у тому, щоб весь контент розподілявся як торент-файл, а не зберігався на серверах. Якщо всі дані розподілити по користувачах, то можна їх убезпечити від зникнення і зробити Інтернет приватнішим, адже складно слідкувати, коли немає серверів. Кілька слів з анонсу:

Як ми можемо зберегти Інтернет відкритим?Як ми можемо зберегти доступ до мережі Інтернет нейтральним? Як краще забезпечити приватність даних? Як ми можемо допомогти мережі масштабуватися відносно контенту?

Можливості технології розподілення, яку BitTorrent використовувала для всіх своїх продуктів, величезні, а її вплив на Інтернет – грандіозний.

Проект Maelstrom знаходиться на дуже ранній стадії. Незрозуміло, як компанія планує монетизувати сервіс: у самій компанії кажуть, що “ще занадто рано щось планувати”. До речі, це не перші розробки BitTorrent поза торент-клієнтом. Разом із файловим сервісом Sync запущеного у 2013, компанія презентувала TV та музичний сервіс Bundle і месенджер Bleep, які побачили світ цього року. І так, усі вони використовують технологію P2P, як ви вже мабуть здогадались.

Якщо ви бажаєте допомогти у розвитку нового типу браузера, то можете подати заявку на альфа тестування на сайті компанії.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка